موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/68999 :کد

0

حمایت غیرقابل انکار ایران از پناهندگان خارجی

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۳
تعداد بازدید : ۲۷۵   
 تحلیل ایران -حمایت غیرقابل انکار ایران از پناهندگان خارجی

هیچکس نمیتواند تعهد جمهوری اسلامی ایران نسبت به پناهندگان را زیر سئوال ببرد.

 

 

 

سفیر سوئد درایران؛ هیچکس نمیتواند تعهد جمهوری اسلامی ایران نسبت به پناهندگان را زیر سئوال ببرد.
سفیر سوئد درایران گفت: خدمات جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان خارجی بسیار چشمگیر و غیرقابل انکار است.
 
به گزارش تحلیل ایران، پیتر تیلر که ریاست یک هیئت دیپلماتیک مرتبط با بحث پناهندگان را به عهده دارد در دیدار سه شنبه شب اعضای این هیات با استاندار کرمان افزود: خدماتی که در جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان خارجی ارائه شده است، چشمگیر بوده و هیچکس نمیتواند تعهد جمهوری اسلامی ایران نسبت به پناهندگان را زیر سئوال ببرد. 
 
سفیر سوئد افزود: من در کشوری زندگی می کنم که یک چهارم جمعیت آن از خارج آمده و یا یکی از والدین آنها افراد خارجی هستند و می دانم حمایت از پناهندگان چه بار سنگینی برای دولت میزبان دارد.
 
رییس هیئت دیپلماتیک مرتبط با بحث پناهندگان خطاب به دولتمردان ایران گفت: شما این فرصت را به پناهندگان داده اید که از طریق آموزش و سایر ابزارها به حقوق اجتماعی دست یابند و امیدواریم پناهندگان خارجی در قبال خدماتی که از جامعه ایران دریافت کرده اند، به این جامعه خدمت کنند.
 
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: هیاتی از کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان به همراه هیاتی دیپلماتیک از نمایندگان 11 کشور و چند نهاد بین المللی برای بررسی خدمات عرضه شده به پناهندگان خارجی در ایران، به استان کرمان سفر کرده است.
 
این هیات روز سه شنبه از یک مرکز بزرگ درمانی وخیریه، یک مهمانشهر و یک محله مسکونی اختصاص یافته به پناهندگان افغانی در کرمان وبردسیر دیدن کردند. 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :