موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/69004 :کد

0

تضعیف قدرت دفاعی ایران از اهداف اصلی دشمنان نظام است

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۱۱۱   
 تحلیل ایران -تضعیف قدرت دفاعی ایران از اهداف اصلی دشمنان نظام است

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: تضعیف قدرت دفاعی ایران از اهداف اصلی دشمنان نظام اسلامی ایران و کشور است.

 

 

 

 

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: تضعیف قدرت دفاعی ایران از اهداف اصلی دشمنان نظام اسلامی ایران و کشور است.
به گزارش تحلیل ایران، شعبانعلی رمضانیان در جمع فرهنگیان این استان با اشاره به اینکه تضعیف قدرت دفاعی ایران از اهداف اصلی دشمنان است، اظهار داشت: دشمنان کشور و نظام اسلامی ایران از جمله آمریکا به دنبال تضعیف قدرت دفاعی کشور هستند.

وی اظهار داشت: دشمنان کشور می خواهند توانایی های دفاعی ایران از جمله توان موشکی را از کشور بگیرند تا به اهداف اصلی خود برسند.

خبرگزاری میزان نوشت: رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور بیان کرد: کشور ایران در حال حاضر یکی از قدرت های منطقه به شمار می رود که دشمنان با طراحی فتنه های مختلف به دنبال تضعیف قدرت دفاعی کشور هستند.

وی یادآور شد: ایران اسلامی به برکت انقلاب اسلامی به دستاورد های بالایی رسیده است که هم اکنون این دستاورد ها در حوزه های دفاعی، علمی، هسته ای، صنعت و... است.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی روحیه خودباوری را به جامعه هدیه دارد و جوانان این کشور به برکت انقلاب اسلامی به دستاورد های مختلفی در حوزه های مختلف دست پیدا کردند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه باید در مسیر شهدا گام برداشت، ادامه داد: باید تلاش کرد که مشکلات کشور را با تکیه بر ظرفیت ها و توانایی های داخلی حل کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :