موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/69095 :کد

0

آغاز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان مازندران

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -آغاز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: خرید دانه روغنی کلزا از ۱۰ اردیبهشت امسال با قیمت تضمینی از کشاورزان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: خرید دانه روغنی کلزا از ۱۰ اردیبهشت امسال با قیمت تضمینی از کشاورزان انجام می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران ، رمضان علی ملک اظهار داشت: تمهیدات و آمادگی لازم جهت خرید تضمینی دانه روغنی کلزا با راه اندازی 10 مرکز خرید دانه‌های روغنی در استان انجام شد.

وی افزود: شرکت توسعه دانه‌های روغنی استان از سوی شرکت غله به عنوان مباشر خرید دانه روغنی کلزا معرفی شد.

 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور میزان قرارداد خرید کلزا را هشت هزار تن بیان کرد و گفت: در این قرارداد میزان 25 درصد افزایش و یا کاهش خرید دانه روغنی کلزا پیش بینی شده است.

 

ملک افزود: به‌منظور اجرایی شدن دستورالعمل ها و انطباق محصول با معیارها و استانداردها، در هریک از مراکز خرید ده گانه کمیته خرید با ریاست نماینده شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 به‌ همراه نماینده سازمان جهاد کشاورزی و نماینده کشاورزان شهرستان تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: به‌منظور نظارت بر عملیات خرید و اجرای صحیح دستورالعمل‌ها توسط کارگروه های مراکز ده گانه خرید دانه روغنی کلزا، کمیته خرید استان به ریاست نماینده مدیرعامل شرکت غله و نماینده سازمان جهاد کشاورزی استان و نماینده کشاورزان استان تشکیل خواهد شد.

ملک، قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه کلزا با 2 درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت را به مبلغ 25 هزار و 300 ریال اعلام کرد و افزود: دانه روغنی کلزا در مراکز ده گانه خرید حداکثر با 10 درصد ناخالصی و 20 درصد رطوبت قابل خریداری است.

 

وی، مراکز خرید دانه روغنی کلزا را در شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، جویبار، سیمرغ، بهنمیر، آمل و سوادکوه اعلام کرد و از کشاورزان خواست در مدت زمان تعیین شده محصول خود را به مراکز خرید اعلام شده تحویل دهند.

ملک بانک کشاورزی را به عنوان عامل معرفی کرده و از کشاورزان خواست به‌منظور فروش محصول خود در مراکز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا، شماره حساب بانک کشاورزی و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

خدمات     بازرگانی     کشاورزان     تمهیدات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :