موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دستگاه قضایی

a/69139 :کد

0

«رضا ضراب» امروز در نیویورک محاکمه می‌شود

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۶
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -«رضا ضراب» امروز در نیویورک محاکمه می‌شود

«رضا ضراب»تاجر ایرانی مقیم ترکیه وشریک«بابک زنجانی»متهم اصلی«پرونده نفتی»که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران درفلوریدای آمریکابازداشت شده است،عصرامروزدردادگاهی واقع درمنهتن نیویورک محاکمه خواهدشد

«رضا ضراب»تاجر ایرانی مقیم ترکیه وشریک«بابک زنجانی»متهم اصلی«پرونده نفتی»که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران درفلوریدای آمریکابازداشت شده است،عصرامروزدردادگاهی واقع درمنهتن نیویورک محاکمه خواهدشد.

به گزارش تحلیل ایران ، «پریت باهارارا»(Preet Bharara)، وکیل آمریکایی و دادستان منطقه جنوبی نیویورک اعلام کرد که «رضا ضراب» تاجر ایرانی مقیم ترکیه و شریک «بابک زنجانی» متهم اصلی «پرونده نفتی» که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران در فلوریدای آمریکا بازداشت شده بود، ساعت 10 صبح فردا به وقت نیویورک(عصر امروز به وقت تهران) در دادگاهی واقع در «منهتن »نیویورک محاکمه خواهد شد.

بر اساس این گزارش «رضا ضراب» که یکی از چهره‌های کلیدی عملیات فساد و رشوه‌خواری در ترکیه است در حال حاضر در  زندان فدرال «میامی» در ایالت فلوریدا به سر می‌برد و برای محاکمه به نیویورک منتقل شده است.

حساب توییتر دادستان «پریت باهارارا» خبر داد که متهم «رضا ضراب» ساعت 10 صبح فردا به وقت نیویورک در دادگاه فدرال منهتن محاکمه خواهد شد و قضاوت این دادگاه را قاضی «ریچارد برمن» برعهده خواهد داشت.
منبع: تسنیم
                               

متهم     نفتی     محاکمه     دادگاه     آمریکا    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :