موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/69150 :کد

0

محافل روشنگری در آذربایجان‌ غربی برگزار می‌شود

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۱
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -محافل روشنگری در آذربایجان‌ غربی برگزار می‌شود

معاون عقیدتی سیاسی سپاه شهدا آذربایجان‌ غربی گفت: محافل روشنگری پیرامون آسیب‌های اعتقادی و رسانه‌ای مانند ماهواره و فضای مجازی در استان آذربایجان‌ غربی برگزار می‌شود.

معاون عقیدتی سیاسی سپاه شهدا آذربایجان‌ غربی گفت: محافل روشنگری پیرامون آسیب‌های اعتقادی و رسانه‌ای مانند ماهواره و فضای مجازی در استان آذربایجان‌ غربی برگزار می‌شود.


به گزارش  تحلیل ایران، سرهنگ نبی اکبرزاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی در جامعه اظهار داشت: حوزه عقیدتی و سیاسی در عرصه تعلیم و تربیت و نسل جوان تلاش های بسیاری کرده است.

 

وی گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا و علمایی که جان خود را برای ایجاد امنیت کنونی در سطح کشور نثار اسلام کرده‌اند به معنی جاری بودن تفکر آنان در این عرصه از زمان است.

اکبرزاده با بیان این که در این هفته از ماه از فعالان عقیدتی سیاسی تجلیل به عمل می‌آید افزود: برنامه آموزش‌های قرآنی، آموزش اخلاقی و آموزش خانواده عقیدتی سیاسی نیز در این هفته هم‌زمان با کل کشور در استان اجرا می‌شود.

 

وی بیان کرد: برگزاری محافل روشنگری پیرامون آسیب‌های اعتقادی و رسانه‌ای مانند ماهواره و فضای مجازی، برگزاری محافل انس با قرآن به مدت یک هفته و کرسی آزاداندیشی از دیگر برنامه‌هایی است که 11 تا 17 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

معاون عقیدتی سیاسی سپاه شهدا آذربایجان‌ غربی با اشاره به این که بیش از 43 برنامه متنوع و 54 برنامه آموزشی عقیدتی و سیاسی در سطح استان برگزار می‌شود تصریح کرد: در این هفته نیز مسابقه کتابخوانی از آثار شهید مطهری، برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و جشنواره علمی فرهنگی بسیجیان با همکاری بسیج فرهنگیان اجرا می‌شوند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

سپاه     ماهواره     فضای مجازی     شهدا        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :