موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فوتبال

a/69194 :کد

0

توضیح قلعه‌نویی درباره ادعای واگذاری تراکتور

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -توضیح قلعه‌نویی درباره ادعای واگذاری تراکتور

سرمربی تراکتورسازان می گوید در قسمتی از صحبت های او در نشست مطبوعاتی امروز سوء تعبیر شده و منظور وی به گونه ای دیگر در رسانه ها بیان شده است.

سرمربی تراکتورسازان می گوید در قسمتی از صحبت های او در نشست مطبوعاتی امروز سوء تعبیر شده و منظور وی به گونه ای دیگر در رسانه ها بیان شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، امیر قلعه نویی پس از نشست مطبوعاتی امروز و پیش از بازی تیم های تراکتورسازی و ملوان، درباره قسمتی از سخنان از خود که مربوط به واگذاری تیم تراکتورسازی بود می گوید: من فکر می کنم این قسمت از سخنان بنده دچار سوء تعبیر شده است، منظور من از بیان صحبتی که کردم فروش باشگاه تراکتورسازی نبوده است، بلکه من خواستم بگویم بخش خصوصی باید وارد میدان شود و به کمک این تیم بیاید.

 

سرمربی تراکتورسازی ادامه می دهد: من نگفتم باید این تیم واگذار شود بلکه هدف بنده از طرح سخنانم این بود که بخش خصوصی هم به پیشرفت اهداف این تیم کمک کند و از نظر مالی به یاری تراکتورسازی بیاید و گوشه ای از کار را بگیرد و همه تلاش کنند تا قسمتی از مشکلات باشگاه بزرگی مانند تراکتورسازی حل و اهادفش محقق شود.

 

او در پایان گفت: همه می دانند تراکتورسازی شناسنامه این خطه است، مردم خون دل خوردند و تلاش زیادی کردند تا این تیم این وجهه را پیدا کند و به قدرت و بزرگی اکنون برسد بنابراین واگذار کردن تیم هایی مانند تراکتورسازی اشتباه است و مسلما کسی نمی تواند به آن فکر کند، بدون تردید صاحبان اصلی این تیم مردم هستند.

 

منبع:ورزش سه

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :