موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/69239 :کد

0

دستگاه دیپلماسی رسما نقض برجام از سوی آمریکا را اعلام کند

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۲:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -دستگاه دیپلماسی رسما نقض برجام از سوی آمریکا را اعلام کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از سیاست‌های دولت در قبال بدعهدی‌های آمریکا، گفت: دستگاه دیپلماسی رسما نقض برجام از سوی آمریکا را اعلام کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از سیاست‌های دولت در قبال بدعهدی‌های آمریکا، گفت: دستگاه دیپلماسی رسما نقض برجام از سوی آمریکا را اعلام کند.

 

 به گزارش تحلیل ایران حجت‌الله سوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت در قبال بدعهدی‌های آمریکا، گفت: برداشت 2 میلیارد دلار از پول‌های ایران توسط دولت آمریکا دزدی و راهزنی آشکار بین‌المللی است که لازم است دستگاه دیپلماسی کشور ما ضمن اتخاذ تصمیمات قاطع‌تر در ادامهر روند اجرای برجام، نقض آن از سوی آمریکا را اعلام کند.


وی با تأکید بر اینکه ما همواره نسبت به سیاست‌های دولت آمریکا در قبال اجرای برجام اعتماد نداریم، افزود: منتقدان برجام همواره نقص‌های آن را به دولتمردان گوشزد می‌کردند، اما همواره با القابی نظیر بی‌شناسنامه و بی‌هویت مورد خطاب قرار می‌گرفتند، اما امروز سخن ما با دولتی‌ها این است که "کمی به انتقادات منتقدان و دلسوزان برجام توجه کنید و آنها را به کار بگیرید".


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اثرات برجام را در زندگی روزمره مردم و وضعیت معیشت‌ آنها بی‌تأثیر دانست و تصریح کرد: از زمان اجرای برجام تاکنون شاهد هیچ نوع گشایش محسوسی در زندگی مردم نبودیم، حتی شرایط به‌گونه‌ای است که تولیدکنندگان هم با مشکلاتی در تأمین مواد اولیه روبه‌رو هستند.


سوری در پایان خاطرنشان کرد: دولت واقعیت‌های برجام و بدعهدی‌های آمریکایی‌ها را برای مردم به‌طور شفاف بیان کرده و بیش از این وعده‌های پوچ به مردم ندهد


منبع :خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :