موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/69339 :کد

0

کاهش جریمه‌ و توقیف خودروها در نوروز امسال

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -کاهش جریمه‌ و توقیف خودروها در نوروز امسال

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش ۹ و ۴۳ درصدی تعداد جریمه‌ و توقیف خودروها در نوروز امسال خبر داد.

 

 

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش 9 و 43 درصدی تعداد جریمه‌ و توقیف خودروها در نوروز امسال خبر داد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با  با اعلام این خبر اظهار داشت: مجموع جریمه‌های اعمال شده در نوروز 95 نسبت به مدت مشابه در نوروز سال 94، کاهش 9 درصدی داشت.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: البته این به معنای آن نیست که مأموران ما تخلفی را ندیدند بلکه بدان معناست که تخلف کمتری صورت گرفته و شهروندان کمتر جریمه شدند.


سردار حسینی در خصوص آمار توقیف خودرو در نوروز امسال گفت: نزدیک به 43 درصد کاهش توقیف خودرو داشتیم.


این مقام ارشد راهور تهران بزرگ، مهمترین مسئله را در ایام نوروز، سرعت بالای خودروها در معابر تهران دانست و گفت: با توجه به خلوتی معابر در ایام نوروز، اقدامات پلیس راهور در خصوص مدیریت سرعت در معابر پیگیری شد که در این راستا بیش از 37 تیم کنترل سرعت با دوربین‌های دستی و لیزری در سطح شهر مستقر شدند.


وی مهمترین وظیفه پلیس راهور را انضباط‌ بخشی به ترافیک دانست و گفت: روزانه در تهران به طور متوسط 18 میلیون تردد انجام می‌شود که 40 تا 45 درصد آنها در معابر بزرگراهی صورت می‌گیرد.


وی خاطرنشان کرد: پلیس علاوه برفرهنگ‎سازی، با استفاده از سامانه نظارت‌ هوشمند و دوربین‌های ثبت تخلف به دنبال آن است با خودورهای متخلف و موتورسیکلت‌ها برخورد کرده و آرامش و نظم ترافیکی را در معابر برقرار کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :