موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/69397 :کد

0

روایتی از ماجرای نفوذ دشمن در مدارس

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -روایتی از ماجرای نفوذ دشمن در مدارس

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امکان نفوذ دشمن در آموزش و پرورش، گفت: باید مدارس اسلامی را توسعه داده و تلاش کنیم تعداد بیشتری از دانش‌آموزان کشور در مدارس هدفمند تربیت شوند.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امکان نفوذ دشمن در آموزش و پرورش، گفت: باید مدارس اسلامی را توسعه داده و تلاش کنیم تعداد بیشتری از دانش‌آموزان کشور در مدارس هدفمند تربیت شوند.


به گزارش تحلیل ایران، غلامعلی حداد عادل امروز در همایش بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از فرهیختگان تعلیم و تربیت اسلامی، اظهار داشت: افرادی که در امر آموزش و پرورش و شغل معلمی و مدرسه‌داری فعال هستند، باید تلاش کنند تا تعلیم و تربیت را تخصصی‌تر کنند.


وی افزود: تعلیم و تربیت یک علم و تخصص است و هر فردی که تخصصی‌تر عمل کند به پیشرفت بیشتری دست می‌یابد. بنابراین باید سطح تعلیم و تربیت را در کشور بالا ببریم.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر وضعیت مدارس اسلامی امروز را با مدارس اسلامی 60 سال گذشته مقایسه کنیم، مشاهده می‌شود که نیت‌ها یکسان بوده اما سطوح تخصصی مانند امکانات، تجهیزات و نیروها بهبود یافته است.


حداد عادل ادامه داد: گسترش تعداد مدارس خوب و با کیفیت باید در اولویت باشد و تلاش شود تا تعداد بیشتری از فرزندان کشور در مدارس هدفمند تربیت شوند.


وی مطرح کرد: چند ماه گذشته بروشوری به مدرسه ما آمده بود که از برگزاری همایشی در رابطه با مدیریت مدارس در دبی خبر می‌داد. 17 نفر در این همایش به عنوان سخنران حضور می‌یافتند که تنها دو نفر آنها از ایران بوده و بقیه سخنران‌ها از آمریکا به دبی می‌آمدند تا مدیران مدارس از ایران به کشور امارات رفته و این افراد آنها را ارشاد کنند؛ این همان نفوذی است که رهبر معظم انقلاب بارها به آن اشاره کرده‌اند.


نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید براینکه باید مدارس اسلامی را توسعه دهیم، افزود: در کنار فعالیت‌هایی که کانون مدارس اسلامی انجام می‌دهد افراد دیگری نیز هستند که کار مبنایی برای اسلامی کردن آموزش و پرورش انجام می‌دهند.


حداد عادل گفت: گروهی برای تولید مجموعه‌ای از نرم‌افزارها تحت عنوان الگوی مدرسه ایرانی و اسلامی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و با 200 مدرسه اسلامی فعال و موفق در این رابطه محاسبه کرده‌اند که تمام اطلاعات در قالب مجموعه‌ای از کتاب‌ها گردآوری شده و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :