موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/69455 :کد

0

آماده‌باش چلسی، من‌یونایتد و PSG برای خرید ایگواین

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۶
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -آماده‌باش چلسی، من‌یونایتد و PSG برای خرید ایگواین

مالک باشگاه ناپولی برای فروش مهاجم آرژانتینی این تیم در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی چراغ سبز نشان داد.مالک باشگاه ناپولی برای فروش مهاجم آرژانتینی این تیم در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی چراغ سبز نشان داد.


به گزارش تحلیل ایران، احتمال جدا شدن گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی و آقای گل حاضر سری A، از آبی‌پوشان شهر ناپل قوت گرفت چرا که اورلیو دلورنتیس، مالک این باشگاه گفت مخالفتی با فروش او ندارد.


اوج‌گیری دوباره ایگواین در این فصل که البته در دو سه هفته اخیر تحت الشعاع محرومیت او به دلیل پرخاش به داور بازی تیمش برابر اودینزه قرار گرفته است، او را در کانون توجه چند تیم بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد، چلسی و پاری‌سن‌ژرمن قرار داده است و حالا احتمال اینکه او در پایان فص سن‌پائولو را ترک کند، قوت گرفته است.


دلورنتیس در پاسخ به این سؤال که آیا ناپولی حاضر به فروش مهاجم پیشین رئال‌مادرید خواهد شد، گفت: اگر پیشنهاداتی به دست‌مان برسند آنها را بررسی خواهیم کرد اما انتقال ایگواین به چگونگی خاتمه پیدا کردن کارمان در لیگ هم بستگی دارد، چون بازیکنان برای بازی در لیگ قهرمانان انگیزه زیادی دارند.


گزارش‌ها حاکی از آن هستند که دلورنتیس در نظر دارد قرارداد جدیدی با ایگواین ببندد و حقوق او را افزایش دهد هرچند این موضوع ماندن این مهاجم 28 ساله تیمش در جمع شاگردان مائوریستیو ساری را تضمین نمی‌کند.


منبع: تسنیم

                               

ایگواین     ناپولی     فروش     مهاجم        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :