موضوعات ‌مرتبط: فناوری بازی رایانه ای

a/69520 :کد

0

محموله بازی Uncharted ۴ در انگلستان توسط سارقان دزدیده شد!

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۴:۴۹
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -محموله بازی Uncharted ۴ در انگلستان توسط سارقان دزدیده شد!

داستان لو رفتن نسخه‌هایی از بازی مورد انتظار Uncharted ۴ ظاهرا تمامی ندارد. روز گذشته سونی در بیانیه‌ای اعلام کرد که تعدادی نسخه از این بازی، حین انتقال در بریتانیا به سرقت رفته و امروز در گزارشی کامل

 

داستان لو رفتن نسخه‌هایی از بازی مورد انتظار Uncharted 4 ظاهرا تمامی ندارد. روز گذشته سونی در بیانیه‌ای اعلام کرد که تعدادی نسخه از این بازی، حین انتقال در بریتانیا به سرقت رفته و امروز در گزارشی کامل‌تر، متوجه شدیم که این سرقت، مسلحانه و با خشونت بوده است!
 
این اولین بار نیست که در کشور انگلستان شاهد دزدیده شدن محموله‌‌های حمل بازی هستیم. در طول یک سال گذشته دو بار به کامیون‌های حامل بازی‌های نینتندو حمله شده و حالا نوبت به سونی رسیده که سارقان مسلح، محموله‌ای از بازی Uncharted 4 را بدزدند. گزارشات جدید به نقل از وب‌سایت MCV حکایت از این موضوع دارد که سارقان با اعمال خشونت و درگیری مسلحانه، اقدام به دزدیدن محموله بازی‌ Uncharted 4 کرده‌اند. در گزارش اشاره‌ای به زمان و مکان دقیق حادثه و تعداد زخمی‌های احتمالی نشده است.

سونی در بیانیه‌ی خود گفته:

 

ما می‌توانیم تایید کنیم که بدبختانه محموله‌ای شامل برخی بازی‌ها و محصولات DVD به همراه نسخه‌هایی از بازی مورد انتظار Uncharted 4: A Thief's End در جریان حمله‌ای مسلحانه در انگلستان دزدیده‌ شده است.


سونی در حال همکاری مستقیم با پلیس انگلستان است تا بتواند هر چه سریع‌تر مجرمین را دستگیر کنند. هیچ اطلاعات دقیقی از اینکه چگونه و کجا این حمله صورت گرفته منتشر نشده است. همچنین ما نمی‌دانیم که چه تعدادی از بازی Uncharted 4 در جریان این حمله به سرقت رفته. سونی فقط در گزارش خود اعلام کرده که «تعدادی نسخه» از این بازی به دست سارقان افتاده است.


سونی در ادامه‌ی بیانه‌ی خود، اعلام کرد هنوز بازی Uncharted 4 به هیچ یک از خرده فروشی‌های انگلستان نرسیده است و این ادعا که خرده فروشی‌ها نسخه‌هایی از بازی را زودتر از موعد به مشتریان رسانده‌اند، نا درست است. خب، احتمالا نسخه‌هایی که در eBay به فروش رسیده، متعلق به دزدان مسلح است!


مسئله‌ی سرقت محموله‌ بازی‌های ویدیویی فقط محدود به سونی و نینتندو نمی‌شود و سال ۲۰۰۶ هم دو کامیون حامل کنسول‌ ایکس‌باکس 360 به ارزش ۱.۵ میلیون دلار به سرقت رفت!


بازی Uncharted 4: A Thief's End اگر مشکلی برایش پیش نیاید و سارقان مسلح اجازه دهند، در تاریخ ۲۱ اردیبهشت به صورت انحصاری فقط برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

 

 

منبع:تابناک

 

                               

بازی     سونی     انگلیس     بریتانا     سرقت    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :