موضوعات ‌مرتبط: فناوری فناوری های نوین

a/69536 :کد

0

تجربه عکاسی بهتر با آیفون با قاب پیکتار

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۴
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -تجربه عکاسی بهتر با آیفون با قاب پیکتار

بیشتر افرادی که با آیفون عکاسی کرده اند این موضوع را تایید می کنند که ارگونومی این دستگاه با شرایط ایده‌آل فاصله دارد.

بیشتر افرادی که با آیفون عکاسی کرده اند این موضوع را تایید می کنند که ارگونومی این دستگاه با شرایط ایده‌آل فاصله دارد. اما قاب پیکتار نه تنها این مشکل را با افزایش ناحیه ای که در دست کاربر جای می گیرد، برطرف می کند، بلکه تنظیم مواردی مانند بزرگنمایی، ایزو، سرعت شاتر و فوکوس را نیز آسان‌تر می سازد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، هنگامی که بحث طراحی مطرح می شود، محصولات شرکت اپل حرف های زیادی برای گفتن دارند.

محصولات این شرکت از طراحی زیبایی برخوردار هستند، سیستم عامل های بکار گرفته شده در آنها ساده و کارآمد هستند و بازاریابی اپل برای محصولات خود نیز بی عیب و نقص است.


البته محصولات اپل مانند آیفون نیز 100 درصد بی عیب و اشکال نیستند اما به لطف قاب پیکتار می توانید تجربه بهتری از عکاسی با این گوشی هوشمند داشته باشید. 


بیشتر افرادی که با آیفون عکاسی کرده اند این موضوع را تایید می کنند که ارگونومی این دستگاه با شرایط ایده‌آل فاصله دارد.اما قاب پیکتار نه تنها این مشکل را با افزایش ناحیه ای که در دست کاربر جای می گیرد، برطرف می کند، بلکه تنظیم مواردی مانند بزرگنمایی، ایزو، سرعت شاتر و فوکوس را نیز آسان‌تر می سازد.

هنگامی که آیفون شما به این قاب متصل شده است و اپلیکیشن اختصاصی آن را اجرا می کنید گوشی هوشمند شما به یک دوربین نشانه بگیر و عکس بگیر رده بالا مبدل می شود و می توانید فیلمبرداری، عکسبرداری، گرفتن عکس سلفی و بارگذاری آنها در وب را به راحتی انجام دهید.

                               

آیفون     عکاسی     علم و فناوری            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :