موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/69570 :کد

0

مسئولان هنوز شرایط جام‌جهانی فوتسال را درک نکرده‌اند

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -مسئولان هنوز شرایط جام‌جهانی فوتسال را درک نکرده‌اند

کاپیتان تیم‌ ملی فوتسال می‌گوید با توجه به کمبود امکانات و مشکلات موجود، به نظر می‌رسد مسئولان هنوز شرایط جام‌جهانی را درک نکرده‌اند.

کاپیتان تیم‌ ملی فوتسال می‌گوید با توجه به کمبود امکانات و مشکلات موجود، به نظر می‌رسد مسئولان هنوز شرایط جام‌جهانی را درک نکرده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، محمد کشاورز در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره آغاز اردوی تیم ملی فوتسال اظهار کرد: شرایط اردو خوب است و هر وقت اردو شروع می شود، قطعاً کم و کاستی‌هایی وجود دارد. بچه‌ها همت و تلاش خود را می‌کنند اما امیدوارم مشکلات مرتفع شود.

او در پاسخ به این سوال که چه مشکلاتی وجود دارد، گفت: به نظر می آید هنوز شرایط جام جهانی را درک نکرده‌ایم. جام جهانی شوخی بردار نیست و بازی‌های سختی خواهیم داشت. با توجه به این شرایط می طلبد امکانات اردو بهتر شود.


کاپیتان تیم ملی فوتسال افزود: یکی از مشکلات ما بلاتکلیفی بابت شروع لیگ و تورنمت‌های تیم‌ملی است چرا که هنوز هیچ کدام قطعی نشده است. باید از همین الان شرایط تیم‌ملی و بازی‌ها قطعی شود.


کشاورز در پایان درباره آمادگی بازیکنان یادآور شد: این تازه آغاز کار است و از چند روز پیش اردو را شروع کرده‌ایم. بدن‌ها هنوز سنگین است و امیدواریم روز به روز بهتر شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :