موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بازار

a/69598 :کد

0

ان اف سی با فناوری جدید در طرح های صنایع معدنی ایران

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -ان اف سی با فناوری جدید در طرح های صنایع معدنی ایران

قائم مقام شرکت اِن اف سی چین از تمایل این شرکت برای گسترش همکاری با بخش معدن و صنایع معدنی ایران با فناوری های جدید خبر داد.

قائم مقام شرکت اِن اف سی چین از تمایل این شرکت برای گسترش همکاری با بخش معدن و صنایع معدنی ایران با فناوری های جدید خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ،‌ کین ژونمن (Qin Junman) در دیدار با رییس هیات عامل ایمیدرو،‌ با ارایه گزارشی از عملکرد این شرکت در حوزه صنایع غیرآهنی ایران گفت: خواهان حضور در طرح های جدید ایران در این بخش با فناوری های جدید هستیم.

 

قائم مقام «ان اف سی» درباره استفاده از فناوری‌های جدید در طرح‌های ایران گفت: استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز در طرح های آلومینیوم،‌ مس، زغال سنگ و ...‌ از سیاست‌های ان اف سی است و حتی موضوع انتقال فناوری را نیز انجام خواهیم داد.

 

ژونمن ادامه داد: با توجه به نیاز کارخانه‌های تولید آلومینیوم ایران به مواداولیه همچون بوکسیت و آلومینا، با تشکیل شرکت مشترک آماده تامین و انتقال مواد اولیه از کشورهای دیگر به ایران هستیم.

 

این مقام شرکت ان اف سی گفت: طرح‌هایی که هم اکنون در دست اجرا داریم همگی فعال هستند و ما آمادگی حضور در طرح‌های جدید معدنی و صنایع معدنی ایران همچون نفلین سینیت،‌ طلا،‌ زغال سنگ، سرب و روی و ... هستیم.

کین ژونمن در عین حال تصریح کرد که در حال سرعت دادن به طرح ها از جمله آلومینیوم جنوب و آلومینیوم جاجرم هستیم.

 

وی با بیان اینکه به همکاری بلند مدت دو طرف و نفع دوجانبه تاکید داریم ادامه داد: دولت چین با هدف کاهش مصرف انرژی در صنایع به ویژه صنعت آلومینیوم،‌ مشوق هایی برقرار کرده که بر اساس آن ان اف سی طرح های خود را در ایران نیز با بهره گیری از فناوری‌هایی انجام می دهد که مصرف انرژی را کاهش می دهند.

 منبع : ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :