موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/69638 :کد

0

نتایج نهایی انتخابات تا ساعات اولیه فردا اعلام می‌شود

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۸
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -نتایج نهایی انتخابات تا ساعات اولیه فردا اعلام می‌شود

رئیس ستاد انتخاباتی کشور گفت: نتایج نهایی و تکمیلی دور دوم انتخابات مجلس تا ساعات اولیه صبح فردا اعلام می‌شود.رئیس ستاد انتخاباتی کشور گفت: نتایج نهایی و تکمیلی دور دوم انتخابات مجلس تا ساعات اولیه صبح فردا اعلام می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم در تمام 55 حوزه انتخابیه حضور چشمگیری داشتند و از اول صبح برای اخذ رای حضور یافتند.


وی افزود: آرامش بسیار خوبی در تمامی شعب حاکم است و مشکل امنیتی و انتظامی هم ندارم.


رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: خوشخبتانه مردم و نامزدها و طرفداران آنها نسبت به رعایت قوانین اهتمام ویژه دارند و امیدواریم این روند تا  انتهای انتخابات ادامه یابد.


وی گفت: نمایندگان فرمانداران و داوطلبان و ناظران هر یک در اکثر شعب‌ها حضور دارند تا بر روند انتخابات نظارت کافی وجود داشت باشد. 


وی تاکید کرد: بازرسی وزارت کشور نیز در اکثر شعب حضور دارند و همینطور سعی شده نمایندگان داوطلبان در اکثر شعب حضور یابند به جز یک یا دو مورد همه نمایندگان داوطبلان حضور یافته‌اند؛ لذا حضور این افراد و نمایندگان کمک می‌‌کند تا همه چیز بر اساس ضوابط پیش رود.


مقیمی در پاسخ به این سوال که آیا در شعب‌ها با کمبود تعرفه  روبرو شده‌ا‌یم یا خیر گفت: تعرفه‌های به اندازه کافی چاپ و تهیه شده و تا به این لحظه با کمبود مواجه نبودیم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا نتایج انتخابات تا ساعت 8 صبح اعلام می‌شود یا خیر تصریح کرد: نتایج اکثر حوزه‌های انتخابیه تا 8 صبح فردا اعلام می‌شود اما امکان دارد در برخی از حوزه‌ها مقداری طول بکشد اما سعی می‌کنیم در ساعات اولیه فردا نتایج نهایی و تکمیلی را اعلام کنیم.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :