موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/69700 :کد

0

قرارداد توتی دوشنبه شب با رم تمدید می‌شود

  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۱
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -قرارداد توتی دوشنبه شب با رم تمدید می‌شود

اخبار منتشر شده در رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که قرارداد کاپیتان رم برای یک سال دیگر تمدید می‌شود.اخبار منتشر شده در رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که قرارداد کاپیتان رم برای یک سال دیگر تمدید می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد، جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم برای تمدید قرارداد فرانچسکو توتی برای یک سال دیگر موافقت کرده است. در حالی این تمدید قرارداد صورت خواهد گرفت که کاپیتان وفادار جالورسی فصل دشواری را سپری کرده و با لوچانو اسپالتی، سرمربی جدید رم هم به مشکلاتی خورد و خیلی فرصت بازی پیدا نکرد.


براساس این گزارش عملکرد تأثیرگذار توتی در بازی‌های اخیر رم که باعث نجات این تیم در بازی مقابل آتالانتا و تورینو شد، پالوتا را برای تمدید قراردادش متقاعد کرده است، به‌خصوص اینکه حالا به‌نظر می‌رسد روابط توتی و اسپالتی بهتر از گذشته شده است.


«گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد که این تمدید قرارداد روز دوشنبه پس از بازی خانگی جالوروسی برابر جنوا به‌طور رسمی اعلام خواهد شد. پالوتا بر این باور است که اگر رم سهمیه حضورش در لیگ قهرمانان را قطعی کند، تجربه بالای توتی 37 ساله بسیار برای این تیم کارآمد خواهد بود.


قرارداد فرانچسکو توتی 39 ساله در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، بازیکنی که تمامی دوران حرفه‌ای خود را در این باشگاه سپری کرده است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :