موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مواد مخدر

a/69790 :کد

0

آمادگی ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله با مواد مخدر ایران

  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -آمادگی ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله با مواد مخدر ایران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از اعلام آمادگی مسئولان کشور ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله‌ای ایران در امر مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 

 

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از اعلام آمادگی مسئولان کشور ایتالیا برای ارتقاء تجهیزات مقابله‌ای ایران در امر مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 
 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم، سردار علی مویدی با اعلام خبر آمادگی کشور ایتالیا برای در اختیار قرار دادن تجهیزات کنترلی و مقابله‌ای مورد نیاز در مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: در آخرین رای‌زنی‌های انجام شده، مسئولان کشور ایتالیا اعلام آمادگی این کشور برای کمک به ایران در تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در امر مبارزه با مواد مخدر را ابراز کردند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با ابراز امیدواری نسبت به محقق شدن این وعده مسئولان کشور ایتالیا، گفت: خوشبختانه کشور ایتالیا به نسبت سایر کشورهای اروپایی، رویکرد خوبی در تعامل با پلیس ایران به منظور مبارزه همه جانبه با قاچاق مواد مخدر دارد.


وی خاطرنشان کرد: سفرهای اخیر مقامات رسمی و بلندپایه کشور ایتالیا به ایران و ارتقاء سطح همکاری‌های پلیسی میان ایران و ایتالیا می‌تواند چشم انداز مطلوبی در جهت مبارزه با مواد مخدر و ضربه‌زدن به باندهای قاچاق را ترسیم کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :