موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/69858 :کد

0

تکلیف ۵ نماینده راه یافته آذربایجان غربی به مجلس دهم مشخص شد

  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۳۱۳   
 تحلیل ایران -تکلیف ۵ نماینده راه یافته آذربایجان غربی به مجلس دهم مشخص شد

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌غربی گفت: در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ۵۰.۶ درصد مردم در انتخابات مشارکت کردند و تکلیف ۵ نماینده راه یافته آذربایجان غربی به مجلس شورای اسلامی...

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌غربی گفت: در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ۵۰.۶ درصد مردم در انتخابات مشارکت کردند و تکلیف ۵ نماینده راه یافته آذربایجان غربی به مجلس شورای اسلامی مشخص شد.


به گزارش  تحلیل ایران، علیرضا رادفر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج نهایی انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: در روز گذشته 606 هزار و 901 نفر در سه حوزه انتخابیه ارومیه، سلماس و میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در انتخابات شرکت کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه 50.6 درصد مردم در پای صندوق‌های رای حاضر شدند گفت: در این باره میزان مشارکت در ارومیه 48.5، تکاب 66، سلماس 52، شاهین‌دژ 53 و میاندوآب 52 درصد بوده است.

وی با بیان اینکه کل آرای ماخوذه در ارومیه 355 هزار و 951 رای بود تصریح کرد: در این رابطه سیدهادی بهادری 220 هزار و 197 رای، روح‌الله حضرت‌پور 209 هزار و 705، حاکم ممکان 116 هزار و 382 و مجید میلان 98 هزار و 895 رای را به خود اختصاص داده و دو نفر نخست وارد مجلس شدند.

 

رادفر افزود: در حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب نیز 177 هزار و 889 رای کسب شد که در این باره همایون هاشمی و جهانبخش محبی‌نیا با 61 هزار رای به مجلس راه یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: در سلماس نیز 73 هزار و 61 رای از مردم اخذ شد که شهروز برزگر 39 هزار و 809 و رسول جلایر 32 هزار و 65 رای را به دست آورده و بنابراین برزگر راهی بهارستان شد.

 

وی اظهار داشت: بنابراین تکلیف هر 5 نماینده راه یافته به مجلس شورای اسلامی مشخص شد و با توجه به زحمات فرمانداران، بخش داران، عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی خوشبختانه هیچ مشکلی در روند انتخابات پیش نیامد.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :