موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/69911 :کد

0

نجات کارگر جوان اصفهان از زیر آوار از سوی آتش‌نشانان اصفهان

  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۲
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -نجات کارگر جوان اصفهان از زیر آوار از سوی آتش‌نشانان اصفهان

آتش نشانان اصفهان صبح امروز یک کارگر جوان را با وجود اینکه احتمال ریزش مجدد سقف وجود داشت، زنده از زیر آوار بیرون آوردند.

آتش نشانان اصفهان صبح امروز یک کارگر جوان را با وجود اینکه احتمال ریزش مجدد سقف وجود داشت، زنده از زیر آوار بیرون آوردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ریزش سقف بر روی کارگر منجر به حبس وی در زیر آوار شد که آتش‌نشانان توانستند با سرعت عمل بالای خود، شخص حادثه دیده را پیش از ریزش مجدد آوار، از منطقه خطر بیرون بیاورند.

 

آتشپاد سوم نوری، رئیس ایستگاه 16 آتش‌نشانی اصفهان در خصوص این حادثه اظهار داشت: تعدادی از کارگران که در حال تعمیر و بازسازی سقف انبار یخچال‌های ویترینی در خیابان امام خمینی بودند، به علت ریزش سقف، در زیر آوار گرفتار شدند.

وی گفت: پنج نفر از حادثه دیدگان توانستند پیش از حضور آتش نشانان از زیر آوار بیرون بیایند اما یکی از افراد که در شرایط خطرناکی قرار گرفته بود، امکان خروج از محل را نداشت.

 

رئیس ایستگاه 16 آتش‌نشانی اصفهان افزود: هر لحظه امکان داشت که مجدداً بخش های دیگری از سقف که بسیار سست بودند بر روی کارگر جوان فرو بریزد و همچنین آتش نشانانی که در محل قرار گرفته بودند را دچار حادثه و صدمات جدی کند.

وی افزود: نیروهای عملیاتی ایستگاه 21 و 6 بلافاصله با استفاده از جک‌های ستونی، امکان ریزش مجدد سقف را مهار کرده و پس از آوار برداری، فرد حادثه دیده را سریعاً از محیط خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

 
                               

آتش نشانان     اصفهان     کارگر     جوان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :