موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/69948 :کد

0

پیروزی فولاد خوزستان برابر استقلال اهواز

  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۶
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -پیروزی فولاد خوزستان برابر استقلال اهواز

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال اهواز در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با پیروزی شاگردان اسکوچیچ خاتمه یافت.

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال اهواز در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با پیروزی شاگردان اسکوچیچ خاتمه یافت.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال اهواز از ساعت ۱۸ امروز آخرین بازی هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر را در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار کردند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ شاگردان اسکوچیچ پایان یافت.

 

نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل همراه شد. در دقیقه ۴۵ این نیمه تیم استقلال اهواز صاحب یک ضربه پنالتی شد که عادل کلاه کج آن را از دست داد.

 

در نیمه دوم ابتدا حمزه خذیراوی در دقیقه ۵۵ تیم استقلال اهواز را پیش انداخت اما در دقیقه ۵۷ ساسان انصاری کار را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۰ حمزه خدیراوی گل دوم تیم استقلال اهواز را به ثمر رساند.

 

ساسان انصاری که مرد اول فولاد در این دیدار بود در دقیقه ۸۰ گل دوم را وارد دروازه حریف کرد و در دقیقه ۸۵ همین بازیکن گل سوم خود را به ثمر رساند تا با تکمیل هت تریک برابر آبی پوشان اهوازی زمینه برد فولادی ها را فراهم کند.

 

فولاد با این برد ۳۴ امتیازی شد اما در رده دوازدهم باقی ماند. تیم استقلال اهواز با ۱۳ امتیاز قعرنشین است.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :