موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/70106 :کد

0

بزرگترین تهدید امروز کشور کم بصیرتی است

  یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -بزرگترین تهدید امروز کشور کم بصیرتی است

فرمانده مرزبانی ناجا بزرگترین تهدید امروز کشور را کم بصیرتی برشمرد و گفت: این بینش زمینه نفوذ دشمن است.

 

 

 

فرمانده مرزبانی ناجا بزرگترین تهدید امروز کشور را کم بصیرتی برشمرد و گفت: این بینش زمینه نفوذ دشمن است.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی به تشریح ویژگی های انقلاب اسلامی و تبیین علل شکست دشمن در رویارویی با ملت بزرگ ایران پرداخت و گفت: رهبر معظم انقلاب طی سخنانی تهدید دهه های آینده کشور را نه تهدید سخت و نظامی بلکه تهدید فرهنگی و مواد مخدر پیش بینی می کردند.


فرمانده مرزبانی ناجا گفت: بعد از آن نیز شاهد بودیم که پیشس بینی ایشان درست بود و بارها با عناوین مختلف شبی خون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و عبارات دیگر این هشدار را تکرار و بر توجه مسئولین برای مبارزه با این تهاجم تاکید کردند.


وی اینترنت و ماهواره را دو ابزار مهم دشمن در راستای این جنگ بزرگ برشمرد و گفت: دشمن با استفاده از این ابزارها تغییر فرهنگ و باورهای ملت ایران را هدف گرفته و خانواده ها در این جنگ نرم سهم بسزایی دارند.

سردار رضایی موضوع بصیرت و نفوذ را تهدید مهم دیگری عنوان کرد که مقام معظم رهبری بر توجه به آن تاکید دارند و گفت: بی بصیرتی و کم بصیرتی آغاز انحراف و پیشبرد هدف دشمن در طرح نفوذ است.


فرمانده مرزبانی ناجا همچنین افزود: مردم کشور ما در سه دهه گذشته به درستی با بصیرت و تبعیت از ولایت در مسیر اهداف الهی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی حرکت کرده و کشورمان را به اوج عزت و افتخار رسانده اند و باید با توجه به اینکه بزرگترین تهدید  امروز کم بصیرتی است با دقت در این مسیر گام بردارد.


فرمانده مرزبانی کشور در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم توجه به فرهنگ تهدید شناسی توسط فرماندهان تاکید کرد و گفت: هشتمین دوره کوثر مرزبانی دوره ای است که قرار است در آن کار بزرگ آموزشی قرار گیرد و شما فرماندهان باید بعد از این دوره به ترویج و آموزش فرهنگ تهدید شناسی به نیروهای زیر مجموعه خود بپردازید و این فرهنگ را در تمام زمینه ها با توجه به موقعیت های خاص، طبیعی و فیزیکی منطقه برای نیروهای خود  تبیین کنید.


سردار رضایی در پایان مردم یاری را یکی از برنامه های مهم مرزبانی برشمرد و تاکید کرد: مرز نشینان به واقع مرزیاران و همراه مرزبانان هستند و لازم است شما فرماندهان با ارتباط با آنها ضمن بررسی مشکلات شان در جهت رفع مشکلات نان گام بردارید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :