موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/70254 :کد

0

خانه‌دارشدن محرومان هدیه انقلاب است

  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۵
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -خانه‌دارشدن محرومان هدیه انقلاب است

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده است و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تأمین می‌شود

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده است و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تأمین می‌شود.

 

به گزارش  تحلیل ایران ،  فرمانده کل سپاه پاسداران آیین کلنگ‌زنی احداث بیش از 20 هزار واحد مسکونی در روستای خضیریه کارون خوزستان برگزار شد.


سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در این مراسم در جمع مردم اظهار داشت: در این طرح که با هدف ایجاد 20 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور اجرایی می‌شود سالانه بیش از 5 هزار و 500 واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود.


وی افزود: این طرح حاصل همکاری سازمان بسیج مستضعفین سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) است و واحدهای ساخته شده به مردم مناطق محروم و مددجویان کمیته امداد تحویل می‌شو‌د.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به آغاز این طرح در خوزستان گفت: روستای خضیریه در شهرستان کارون که روستایی محروم است برای آغاز این پروژه انتخاب شده و با اقدام جهادی بسیجیان به‌زودی کار ساخت آغاز می‌شود.


وی افزود: واحدهای تولیدی در این پروژه با نازل‌ترین قیمت و البته با همت والای بسیجیان جهادی احداث می‌شوند.


سرلشکر جعفری به محرومیت‌های شهرستان کارون نزدیک کلان‌شهر اهواز اشاره کرد و گفت: روستاهای محروم زیادی در این شهر وجود دارد که باید به‌زودی به آنها خدمات‌رسانی شود لذا سپاه پاسداران برای رفع محرومیت از این منطقه پیشگام شده است.


وی تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده ‌و امکانات اولیه طرح توسط سپاه تأمین می‌شود.


فرمانده کل سپاه با اشاره به حضور بسیجیان جهادی در این طرح بزرگ نیز گفت: با حضور منابع انسانی بسیج و جهادگران در این پروژه واحدهای مسکونی ارزان‌قیمت ساخته خواهند شد تا هدیه انقلاب به مردم محروم باشد.


به گزارش تسنیم، سرلشکر جعفری از صبح امروز در سفری اعلام نشده به استان خوزستان سفر کرده و  با حضور در روستای محروم "خضیریه" شهرستان کارون واقع در 34کیلومتری اهواز ضمن بازدید از برخی پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه کلنگ احداث 20هزار واحد مسکونی را برای تحویل به محرومین و مددجویان کمیته امداد بر زمین زد.


مدت اجرای این پروژه که  615 واحد مسکونی آن در سال جاری به استان خوزستان تعلق دارد کمتر از یک سال می‌باشد و بسیج سازندگی مسئولیت ساخت این واحدهای مسکونی را در مناطق محروم سراسر کشور به‌عهده خواهد داشت.منبع :خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :