موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/7031 :کد

0

صهیونیست ها یک مسیحی را دستگیر کردند

  چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۷:۵۶
تعداد بازدید : ۳۳۴   
 تحلیل ایران -صهیونیست ها یک مسیحی را دستگیر کردند

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه یک جوان مسیحی را که همراه ماموران انتظامات مسجد الاقصی در مقابل باب السلسله یکی از درهای مسجد الاقصی تحصن کرده بود دستگیر و زندانی کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه یک جوان مسیحی را که همراه ماموران انتظامات مسجد الاقصی در مقابل باب السلسله یکی از درهای مسجد الاقصی تحصن کرده بود دستگیر و زندانی کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع، نظامیان رژیم صهیونیستی و یکی از شهرک نشینان صهیونیست افراط گرا این جوان مسیحی را به شدت مورد ضرب وشتم قرار دادند تا حدی که وی دچار اغما شد.
نظامیان صهیونیست جوان مسیحی را دستگیر و با آمبولانس به بیمارستان منتقل کردند.
نظامیان رژیم صهیونیست صبح امروز مانع ورود گروهی از ماموران انتظامی به مسجد الاقصی شدند در همین هنگام آنها ونمازگزاران فلسطینی در مقابل باب السلسله تجمع وفریاد الله اکبر سر دادند.
شهرک نشینان صهیونیست نیز با ناسزا گفتن به حضرت محمد (ص) رسول گرامی اسلام در قالب گروهها ودسته جاتی تحت حمایت پلس رژیم صهیونیستی از باب المغاربه به مسجد الاقصی یورش بردند.
رسانه های خبری روز گذشته از هتک حرمت به حرم ابراهیمی در شهر الخلیل درپی ورود وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خبر دادند که از سوی مسلمانان این کار محکوم شد.
موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه شنبه تحت تدابیر شدید امنیتی وارد حرم شریف ابراهیمی در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری شد.
مدیر حرم ابراهیمی همچنین تاکید کرد که ورود یعلون و همراهانش به حرم ابراهیمی محکوم و مردود است و احساسات مسلمانان را جریحه دار می کند.
از سوی دیگر شیخ محمد حسین مفتی قدس و سرزمین فلسطین و خطیب مسجد الاقصی نیز ورود وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به مسجد ابراهیمی در الخلیل را محکوم و براسلامی بودن این مسجد تاکید کرد و گفت مسجد ابراهیمی متعلق به مسلمانان است و هیچ طرفی حق ورود به آن را ندارد و مقامات صهیونیست مسئول این حرمت شکنی ها هستند.
خطیب مسجد الاقصی تاکید کرد: در زمانی که مسجد ابراهیمی بسته است و حتی مسلمانان نیز از ورود به آن و اقامه نماز در آن منع می شوند، افسار شهرک نشینان و صهیونیست های افراطی برای یورش و هتک حرمت به آن رها شده است.

                               

رژیم صهیونیستی     مسیحی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :