موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/7035 :کد

0

فرکی : بدنبال سومین پیروزی خود با شکست پرسپولیس هستیم.

  چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۸:۱۶
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -فرکی : بدنبال سومین پیروزی خود با شکست پرسپولیس هستیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت:می خواهیم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان سومین پیروزی خود را در لیگ برتر باشگاههای کشور با شکست پرسپولیس ثبت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت:می خواهیم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان سومین پیروزی خود را در لیگ برتر باشگاههای کشور با شکست پرسپولیس ثبت کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، حسین فرکی روز چهارشنبه در نشست خبری با اشاره به اهمیت امتیاز این دیدار برای دو تیم اظهار کرد : با تمام احترامی که برای همه تیم ها از جمله پرسپولیس تهران قائل هستم اما به پیروزی در این دیدار بسیار امیدوارم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه کسب 6امتیاز در دو دیدار گذشته روحیه بازیکنان این تیم را افزایش داد، افزود: سپاهان با تلاش بازیکنان و همچنین حمایت هواداران به دنبال کسب سومین پیروزی در لیگ است.
فرکی بااشاره به همکاری اش با برانکوایوانکوویچ درتیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد:اگر چه تفکرات تاکتیکی و فنی من و برانکو به هم نزدیک است اما معتقدم اگر هر دو مربی با استفاده از قابلیت های بازیکنان سیستم های خود را پیاده کنند بازی زیبا و جذابی خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که این مسابقه یک برنده داشته باشد و بازی با نتیجه مساوی پایان نیابد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز خرسندی از اینکه در دیدار فردا برای دومین بار در کسوت سرمربی با ایوانکوویچ روبرو می شود گفت: این مسابقه یاد خاطرات گذشته که در قالب مربیان تیم ملی به شهرهای مختلف کشور مسافرت می کردیم را زنده خواهد کرد.
وی بااشاره به اینکه مصدومیت پادوانی بازیکن تیمش رفع شده واین بازیکن برای دیدار فردا ازآمادگی خوبی برخورداراست،در عین حال تصریح کرد: همچنین از بازی گردانی دیگر بازیکن تیم خود که در این پست بازی می کند، رضایت دارم.
فرکی همچنین به بازیکنان جوان تیمش توصیه کرد : که مانند میلاد سرلک برای به خدمت گرفته شدن در ترکیب تیم امیدوار باشند.
سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان شایعه عدم حضور پری یرا بازیکن خارجی تیمش در ایران را رد کرد و گفت: این موضوع صحت ندارد.
وی همچنین درخصوص به کارگیری یک هافبک خلاق تا نیم فصل لیگ برتر خبر داد و افزود : قبل از شروع مسابقات به دنبال جذب یک هافبک خلاق بودیم اما این امر محقق نشد ، اما در حال حاضر رسول نویدکیا ، موسایف و احسان حاج صفی میتوانند در امر بازی سازی تیم سپاهان را یاری کنند.
تیم فوتبال سپاهان عصر پنجشنبه در هفته سوم لیگ برتر باشگاههای کشور در ورزشگاه فولاد شهر میزبان تیم پرسپولیس تهران است.

                               

سرمربی     سپاهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :