موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/70525 :کد

0

انصارالله: صهیونیست‌ها در تجاوز به یمن مشارکت دارند

  ﺳﻪشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۶
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -انصارالله: صهیونیست‌ها در تجاوز به یمن مشارکت دارند

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به شکل مستقیم، آموزش نیرو، نظارت و فرماندهی در تجاوز به یمن با عربستان سعودی همکاری دارد.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به شکل مستقیم، آموزش نیرو، نظارت و فرماندهی در تجاوز به یمن با عربستان سعودی همکاری دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصار الله یمن اعلام کرد: دشمن صهیونیستی در تجاوز به یمن مستقیما دست داشته و بخشی از آموزش و نظارت و فرماندهی تجاوز را به عهده دارد.

 

وی تاکید کرد: لابی صهیونیستی با کینه توزی علیه امت اسلامی توطئه چینی می کند و فتنه و بحران می آفریند. آیا می‌توانیم بگوییم که آنچه هم‌اکنون در منطقه خاورمیانه از جمله یمن روی می دهد، به نفع ملت فلسطین است؟!

 

الحوثی به مناسبت دومین سالگرد شهادت حسین بدر الدین الحوثی گفت: همگان به خوبی می دانند که آنچه در منطقه خاورمیانه اتفاق می افتد، فقط به نفع یک طرف است و این طرف همان صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها هستند.

 

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: ملت عزیز یمن با تجاوز قدرت‌های فتنه‌گر به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و دست نشانده‌هایش و هم‌دستش اسرائیل مواجه است.

 

وی افزود: از متجاوزان بعید نیست که این جرایم فجیع را در یمن مرتکب بشوند، زنان و کودکان را به خاک و خون بکشند و زیرساخت ها را تخریب کنند؛ در حالی که هیچ توجیهی برای تجاوز خود ندارند.

 

وی یادآور شد: عربستان از تجاوز به یمن که کشوری منطق‌مدار و پایبند به حسن همجواری است، هیچ سودی نمی‌برد.

 

رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد: در تاریخ سابقه ندارد که هیچ کسی از ملت یمن بترسد زیرا ملت یمن هیچ خطری برای منطقه محسوب نمی‌شود؛ ملتی که پایبند به تعالیم اسلامی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :