موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/70592 :کد

0

مهمترین رسالت آموزش‌ و پرورش تربیت جوانان با هویت دینی

  ﺳﻪشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -مهمترین رسالت آموزش‌ و پرورش تربیت جوانان با هویت دینی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که جامعه آموزش و پرورش از همه توانش برای تربیت انسان‌های عالم و آراسته با آموزه‌های دینی استفاده کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که جامعه آموزش و پرورش از همه توانش برای تربیت انسان‌های عالم و آراسته با آموزه‌های دینی استفاده کند.


 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسن ابوترابی‌فرد در آغاز جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس با تسلیت شهادت امام موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: آنچه انسان را در دنیا و آخرت موفق می‌کند فهم صحیح آموزه‌های دین و حرکت در نقشه راهی است که خداوند متعال تعریف نموده لذا هر یک از ما باید از همه توان خود برای فهم درست آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع) و حرکت بر اساس رهنمودهای خداوند متعال، پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) استفاده ببریم.

وی افزود:‌ مهمترین رسالت آموزش و پرورش تربیت جوانان متدین و آراسته به آموزه‌های دینی است که از هویت دینی عزتمند برخوردارند. مقام معظم رهبری نیز رسالت آموزش و پرورش را تربیت نسل آینده با هویت مستقل و عزتمند دینی و دارای شاخص‌های ممتاز جریان ساز عنوان کردند که در سایه‌ فهم اسلام ناب و حرکت در مسیر پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) به دست می‌آید.

ایسنا نوشت: امیدواریم جامعه آموزش و پرورش، خانواده‌ معلمان و همه مسئولین و نهاد قانون گذاری از همه توانشان برای تربیت انسان عالم و آراسته به آموزه‌های دینی بهره ببرند و مجلس شورای اسلامی نیز پرچمدار این حرکت باشند.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :