موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/70880 :کد

0

جریمه سنگین در عربستان برای تاخیر در خروج زئران

  چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۸
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -جریمه سنگین در عربستان برای تاخیر در خروج زئران

اداره گذرنامه عربستان سعودی از تعیین جریمه سنگین برای تاخیر در خروج از این كشور به مبلغ ۵۰ هزار ریال سعودی، شش ماه زندان و اخراج از عربستان را برای زایران و مسافران، خبر داد.

 

 

 

اداره گذرنامه عربستان سعودی از تعیین جریمه سنگین برای تاخیر در خروج از این كشور به مبلغ 50 هزار ریال سعودی، شش ماه زندان و اخراج از عربستان را برای زائران و مسافران، خبر داد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری اخبارالساعه امروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر نوشت: اداره گذرنامه عربستان زائران و مسافرانی كه از طریق مرزهای هوایی، دریایی و زمینی و با ویزای زیارتی یا غیر زیارتی و با هر هدفی وارد عربستان می شوند خواست، با توجه به تاریخ پایان اعتبار ویزا، بموقع از این كشور خارج شوند.


ایرنا نوشت: در این بیانیه آمده است كه هر فرد خارجی كه با ویزای زیارتی وارد عربستان شده و تا پایان تاریخ اعتبار آن از این كشور خارج نشود باید جریمه های سنگین اعلام شده را بپردازد و پس از گذراندن شش ماه زندان، این كشور را ترك نماید.


سالانه حدود 800 هزار زائر از ایران برای انجام مناسك عمره به عربستان سفر می كردند كه یكسال است به خاطر قانون شكنی ماموران سعودی لغو شده و اعزام حجاج بیت الله الحرام برای مناسك تمتع نیز با كارشكنی های سعودی ها در سال جاری در حالت ابهام قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :