کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 709/a


 

شکنجه کودکان ‎فلسطینی

 
    •••••  ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1393 — 12:42
تعداد بازدید : ۲۷۸   

 

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) از شکنجه و بدرفتاری رژیم صهیونیستی با کودکان اسیر فلسطینی در زندانهای این رژیم خبر داد .
به گزارش خبرنگار تحلیل ایران، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)  در گزارشی اعلام کرد : مقام های رژیم صهیونیستی از مارس سال 2013 دستورات نظامی جدیدی را در زمینه بازداشت کودکان صادر کرده اند.
براساس این گزارش، بیش از سه چهارم کودکان اسیر فلسطینی در زندان های این رژیم آماج شکنجه های جسمی قرار گرفته و نیمی از آنان به صورت برهنه مورد بازرسی بدنی قرار گرفته اند.
یونیسف در این گزارش، یکی از نگران کننده ترین اقدامات ماموران رژیم صهیونیستی علیه کودکان زندانی را حبس طولانی مدت آنان به بهانه بازجویی بیان و خاطرنشان کرده که این رفتار براساس قوانین بین المللی به مرز شکنجه می رسد.

از سوی دیگر، عاید ابوقطیش مدیر برنامه بازخواست جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطین نیز تاکید کرد که با وجود گفت وگوی مستمر یونیسف با مقام های رژیم صهیونیستی، این رژیم همچنان به اقدامات خشونت آمیز علیه کودکان ادامه می دهد.

وی افزود: اسناد و مدارک جمع آوری شده به دست کارگروه این صندوق، بیانگر ادامه سرکوبگری های اشغالگران صهیونیست علیه کودکان فلسطینی است.

ا.ا


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   شکنجه   کودکان   فلسطین   زندان   اسرائیل  
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....