موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی صدا و سیما

a/70969 :کد

0

دریافت مجوز پخش شبکه های سراسری سازمان صدا و سیما

  چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -دریافت مجوز پخش شبکه های سراسری سازمان صدا و سیما

شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان مجوز پخش آزمایشی شبکه‌های سراسری سازمان صدا و سیما را دریافت کرد.شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان مجوز پخش آزمایشی شبکه‌های سراسری سازمان صدا و سیما را دریافت کرد.


به گزارش تحلیل ایران، مجوز پخش آزمایشی شبکه‌های سراسری سازمان صدا و سیما به شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان اعطا شد. اعطای این مجوز پیرو قرارداد نمایندگی ارائه خدمات صوت و تصویر فراگیر مبتنی بر IP این شرکت با سازمان صدا و سیما است.


شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان در سال 1394،  موفق به دریافت نمایندگی عرضه‌ی خدمات صوت و تصویر فراگیر سازمان صدا وسیما شد و فعالیت‌ خود را در حوزه‌ی IPTV آغاز کرد. این شرکت با سازمان صدا وسیما و سایر سازمان‌ها و نهادهای ذینفع و پدیدآورندگان محتوا و خدمات در این حوزه نیز همکاری و تعامل گسترده‌ای دارد.


خدمات پخش زنده، یکی از خدماتی است که شرکت آسمان برای کاربران خود در سراسر جهان فراهم کرده است و با سرویس پخش زنده (Live Stream) امکان تماشای زنده رویدادها، مراسم‌ها، کنفرانس‌ها، کنسرت‌ها و تئاترها را برای بینندگان خود فراهم می‌کند.


این شرکت با دریافت مجوز پخش آزمایشی شبکه‌های سراسری سازمان صدا و سیما، دسترسی کاربران خود به شبکه‌های سراسری را با کیفیتی مطلوب فراهم خواهد کرد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :