موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/71169 :کد

0

ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

  پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ماه رمضان آغاز می‌شود.

 

 

 

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ماه رمضان آغاز می‌شود.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، سید محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: چهاردهمین دوره اعزام دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات از 5 بهمن ماه  94آغاز شد و تا پایان فروردین ماه 95 ادامه داشت و در این مدت بیش از 11 هزار دانشگاهی از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام شدند.


وی افزود: ثبت‌نام دوره پانزدهم عتبات دانشگاهیان از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و دانشگاهیانی که در قرعه کشی انتخاب شوند، تابستان سال جاری راهی عتبات عالیات خواهند شد.


خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک نوشت: فقیهی در خصوص اعطای وام به زائرین دانشگاهی عتبات گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی قرض الحسنه توسط بانک ملت در اختیار زائرین دانشگاهی قرار می‌گیرد. بعد از قرعه کشی و نهایی کردن ثبت نام، اطلاعات زائرین به بانک ملت ارسال می شود و زائرین با یک ضامن معتبر می توانند از یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور وام را اخذ نمایند.


وی ادامه داد: برنامه‌های ویژه در نجف اشرف شامل روایت‌گری، نجف شناسی در محل صافی صفا، بازدید از کتابخانه شهید آیت الله حکیم و کتابخانه علامه امینی، حضور در بیت حضرت امام(ره)، زیارت مزار حر و برگزاری همایش‌های ویژه دانشگاهیان در کربلا با همکاری بعثه مقام معظم رهبری از جمله برنامه‌های عتبات دانشگاهیان به شمار می‌آید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :