موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/71250 :کد

0

مودریچ: امیدوارم خاطره فینال لیسبون تکرار شود

  پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -مودریچ: امیدوارم خاطره فینال لیسبون تکرار شود

رئال مادرید با پیروزی ۱-۰ برابر سیتی و با برتری ۱-۰ در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد حریف اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان شود.

رئال مادرید با پیروزی 1-0 برابر سیتی و با برتری 1-0 در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد حریف اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، رئال برای پیروزی بر سیتی خیلی هم به دردسر نیفتاد و با گل به خودی فرناندو در دقیقه 20، تقریبا کار برای سیتی تمام شد و این تیم دیگر نتوانست موقعیت های گل آنچنانی روی دروازه رئال خلق کند. حالا رئال برای دومین بار در سه فصل اخیر به فینال لیگ قهرمانان رسیده است.

 

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" در مورد بازی چه می توان گفت؟ یک شب تماشایی و فراموش نشدنی رقم خورد. از رسیدن به فینال خوشحالیم. این دومین فینال من در چهارمین سال حضورم در رئال است و به این تیم و هواداران احساس غرور می کنم. هواداران باورنکردنی بودند و در سخت ترین لحظات همواره نشان داده اند که حامی ما هستند."

 

فینال:" بازی سختی خواهد بود. دو سال پیش مقابل اتلتیکو فینال را برگزار کردیم و همه دیدند که با چه مشقتی پیروز شدیم. امیدوارم خاطره فینال لیسبون دوباره تکرار شود."

 

منبع:ورزش سه

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :