موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/71312 :کد

0

مشکلات بانکی انتقال پول نفت تا یک ماه آینده برطرف می‌شود

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۳
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -مشکلات بانکی انتقال پول نفت تا یک ماه آینده برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه تسویه پول فروش نفت بیشتر بر پایه دلار و یورو صورت می گیرد، گفت: مشکلاتی که در زمینه انتقال پول برخی شرکت های خریدار نفت ایران با آن مواجه اند تا یک ماه آینده

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه تسویه پول فروش نفت بیشتر بر پایه دلار و یورو صورت می گیرد، گفت: مشکلاتی که در زمینه انتقال پول برخی شرکت های خریدار نفت ایران با آن مواجه اند تا یک ماه آینده بر طرف خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران  اظهار داشت: در خصوص مراودات مالی در بستر سیستم های بانکی، تسهیل سازی هایی شده اما هنوز به صورت مطلوب روان نشده است.

 

وی افزود: بانک های اروپایی کار بازگشایی روند انتقال مالی در خرید و فروش نفت ایران را آغاز کرده اند و در خصوص بقیه سیستم های بانکی که هنوز نیاز به روان سازی بیشتر دارند در حال مذاکره هستیم.

 

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: تسویه پول فروش نفت بیشتر بر پایه دلار و یورو صورت می گیرد که در این خصوص مشکلاتی که در زمینه انتقال پول برخی شرکت های خریدار نفت ایران با آن مواجه اند تا یک ماه آینده بر طرف خواهد شد.


منبع :خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :