موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/71368 :کد

0

لسمان خزر را به خوبی آنالیز کرده بودیم

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۴۸۵   
 تحلیل ایران -لسمان خزر را به خوبی آنالیز کرده بودیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی یاران مبارکه گفت: تیم لسمان مروارید خزر را به خوبی آنالیز کرده بودیم و با استفاده از نقاط ضعف حریف این تیم را شکست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی یاران مبارکه گفت: تیم لسمان مروارید خزر را به خوبی آنالیز کرده بودیم و با استفاده از نقاط ضعف حریف این تیم را شکست دادیم.


به گزارش تحلیل ایران محسن صالحی در گفت‎و‎گو با خبرنگار تسنیم درباره دیدار تیمش مقابل لسمان خزر اظهار داشت: بازی هفته گذشته این تیم مقابل مقاومت تیران را آنالیز کرده بودیم و تمریناتمان را در طول هفته گذشته بر اساس نقاط ضعف تیم لسمان خزر قرار دادیم.

وی افزود: بازیکنان تیم ما از این نکات به خوبی استفاده کردند و توانستیم با نتیجه قاطع 7 بر1  این تیم را شکست دهیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی یاران مبارکه درباره سطح فنی رقابت‎های این فصل گفت: رقابت‌های این فصل از سطح فنی و کیفی بالاتری نسبت به مسابقات فصل گذشته برخوردار است و با اضافه شدن چند بازیکن برزیلی در لیگ روز به روز سطح مسابقات بالاتر می‎رود.

وی بیان کرد: تمام تیم‎ها با برنامه ریزی و با خدمت گرفتن بازیکنان مستعد و جوان پا به این رقابت‎ها گذاشته‎اند در حالی که در فصول قبل بازیکنانی که دوران فوتبالی خود را به پایان می‎رساندند به فوتبال ساحلی روی می‎آوردند؛ اما در این دوره شاهد هستیم که بازیکنان به طور حرفه‎ای و از پایه این رشته را شروع می‎کنند.

 

صالحی درباره شرایط تیمش در این فصل از رقابت‎ها تصریح کرد: امسال با به خدمت گرفتن چند بازیکن جوان و بازی گرفتن آنها در کنار با تجربه‌ها تا به حال نتایج خوبی کسب کرده‎ایم و از شرایط راضی هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: چهار بازی نخست خود را با پیروزی به پایان رسانده‎ایم و با یک بازی کمتر نسبت به تیم صدر نشین جدول در جایگاه چهارم ایستاده‎ایم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی یاران با بیان این که متاسفانه مسئولان شهری شهرستان مبارکه تاکنون هیچ توجهی به تیم ما نداشته‎اند، گفت: با جلساتی که با مدیران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان داشته‎ایم به توافقاتی دست یافتیم و به احتمال زیاد از هفته آینده با نام سپاهان به مصاف رقیبان می‎رویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :