موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/71391 :کد

0

سیمئونه: شانس قهرمانی ما و رئال مساوی است

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۸
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -سیمئونه: شانس قهرمانی ما و رئال مساوی است

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید می‌گوید مردانش امسال می‌توانند انتقام شکستی که دو فصل پیش در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر همشهری‌شان متحمل شدند را بگیرند.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید می‌گوید مردانش امسال می‌توانند انتقام شکستی که دو فصل پیش در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر همشهری‌شان متحمل شدند را بگیرند.

 

به گزارش تحلیل ایران، دیه‌گو سیمئونه که تیمش همچون دو فصل پیش باید در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید برود، درباره شانس قهرمانی تیمش در فصل جاری و گرفتن انتقام باخت 4 بر یک فینال دو فصل پیش، به رادیو «رد»، اسپانیا گفت: شانس ما در فینال برابر رئال‌مادرید 50 - 50 است و هر دوی ما یکدیگر را به خوبی می‌‌شناسیم. هدف ما پیروزی در فینال است.

 

سیمئونه در ادامه گفت به مردانش به‌دلیل اینکه با وجود برخوردار بودن از سرمایه به مراتب کمتر از تیم‌هایی مانند رئال مادرید و بارسلونا توانسته به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد، افتخار می‌کند.

 

وی افزود: ما داریم به مردم نشان می‌دهیم که حتی با صرف پول کمتر هم می‌شود به اهداف‌تان دست پیدا کنید. بیشتر مسئله زندگی در میان است تا فوتبال. ما اگرچه از نظر دفاعی عملکرد خوبی داریم اما برابر بایرن‌مونیخ در خانه‌اش هم توانستیم گل بزنیم که این کار آسانی نیست. اتلتیکومادرید بازیکنان زیادی را تغییر داده است، اما خوشبختانه بازیکنان جدیدی که به ما ملحق شده‌اند خیلی سریع خودشان را با شرایط جدید وفق داده‌اند. تیم من توانسته هویت خودش را پیدا کند و من بسیار خوش‌شانس هستم که چنین تیمی دارم.

 

موفقیت‌های سیمئونه 46 ساله در چند فصل حضورش در اتلتیکومادرید که این فصل می‌تواند به شمار آنها افزوده شود، سبب شده شایعات فراوانی درباره آینده او شکل بگیرد. او که از ماه دسامبر سال 2011 هدایت روخی‌بلانکو را برعهده داشته است، اعتراف کرد که دوست دارد هدایت چند تیم دیگر را هم تجربه کند، تیم‌هایی که در دوران بازیگری‌اش برای آنها توپ زده است.

 

وی عنوان کرد: دوست دارم سرمربی تیم های اینتر، لاتزیو و تیم ملی آرژانتین شوم اما فعلاً چنین برنامه‌ای ندارم.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :