موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/71475 :کد

0

آخرین آمار فروش فیلم‌ های روی پرده سینماها

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۵
تعداد بازدید : ۳۵۴   
 تحلیل ایران -آخرین آمار فروش فیلم‌ های روی پرده سینماها

آخرین آمار فروش ۱۱ فیلم در حال اکران بر پرده‌ی سینما در حالی اعلام شد که فیلم رسوایی ۲ به کارگردانی مسعودد ده نمکی توانست طی دو روز به فروش ۹۷ میلیون تومانی برسد.

 

آخرین آمار فروش ۱۱ فیلم در حال اکران بر پرده‌ی سینما در حالی اعلام شد که فیلم رسوایی ۲ به کارگردانی مسعودد ده نمکی توانست طی دو روز به فروش ۹۷ میلیون تومانی برسد.

 

به گزارش تحلیل ایران، فروش «رسوایی ۲» آخرین فیلم مسعود ده‌نمکی ۹۷ میلیون تومان با نمایش در حدود ۲۰ سالن رسیده است.در این فیلم که اتفاقاتش چند سال بعد از داستان فیلم «رسوایی» در شهری فرضی با داستانی تخیلی رخ می‌دهد، اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، امیر نوری، مهران رجبی، فخرالدین‌صدیق‌ شریف، رامین راستاد، ابوالفضل همراه، اسماعیل خلج، امین ایمانی به ایفای نقش می‌پردازند.

فروش فیلم «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان پس از دو روز نمایش با حدود ۲۰ سالن سینما، در تهران به ۶۵ میلیون تومان رسید.اکران این فیلم در دیگر شهرها همچنان آغاز نشده است.نمایش فیلم‌های «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و «ابد و یک روز» سعید روستایی پس از این ۷ هفته اکران حداقل تا سه هفته‌ی دیگر ادامه دارد.

نسیم آنلاین به نقل از سینماپرس نوشت: همچنین فروش کلی فیلم «بادیگارد» را با در اختیار داشتن ۱۵ سالن ،بیش از ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و فیلم «ابد و یک روز» را با نمایش در ۱۴ سالن، بیش از هفت میلیارد تومان رسید.فروش فیلم «مرگ ماهی» به کارگردانی روح‌الله حجازی پس از دو روز نمایش با ۱۴ سالن در تهران، ۳۵ میلیون تومان رسید.

فیلم «من سالوادور نیستم» که به فروش ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است، نمایشش در دیگرشهرها با ۵۰ سالن به کار خود ادامه می‌دهد.همچنین فروش کلی «کفشهایم کو؟» را ۶۶۰ میلیون تومان اعلام شد. نمایش آخرین فیلم کیومرث پوراحمد پس از هفت هفته نمایش با ۱۰ سالن در تهران و پنج سالن در شهرستان‌ها ادامه خواهد داشت.

فروش فیلم «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید که درمورد مسافران قطار تهران استانبول هستند، در تهران پس از ۹ روز نمایش تنها با در اختیار داشتن هفت سالن سینما، ۱۲۰ میلیون تومان اعلام شد.«خشم و هیاهو» را پس از ۷ هفته نمایش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان عنوان شد که از این میزان فروش تنها ۲۲۰ میلیون تومان متعلق به شهرستان‌ها با ۱۰ سالن و مابقی را با هفت سالن فروش تهران اعلام کرد.

فروش فیلم «اژدها وارد می‌شود» پس از ۹ روز نمایش در تهران، با ۱۴ سالن، ۳۵۰ میلیون تومان و با حدود ۶ سالن در دیگر شهر‌ها ۱۵ میلیون تومان فروش داشت است که فروش کلی این فیلم را به ۳۶۵ میلیون تومان رسانده است.«۵۰ کیلو آلبالو» که از روزهای پایانی سال گذشته اکران شده است، با ورود به هفته‌ی هشتم نمایش ۱۰ میلیارد و ۳۴۹ میلیون تومان فروش کرده است.

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :