a/71528 :کد

0

آموزش شکستن قفل اپل در ۶۰ ثانیه

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۱۶
تعداد بازدید : ۲۴۸   
 تحلیل ایران -آموزش شکستن قفل اپل در ۶۰ ثانیه

در این خبر شما می خوانید که چگونه به راحتی می شود قفل آیفون را باز کرد.

 

در این خبر شما می خوانید که چگونه به راحتی می شود قفل آیفون را باز کرد.


به گزارش تحلیل ایران، شرکت اپل جیلبریک کردن را دوست ندارد و آنها غیرقانونی می داند. این کار با روت کردن و قفل شکستن متفاوت است اما کاری مشابه آنها را انجام می دهد. آیفون ، آیپد و آیپاد ها به غیر از سایر دستگاه های موجود وسایلی قفل شده هستند در واقع این کار جیلبریک عملی است که بواسطه ی آن می توان دستگاه آی او اس خود را بهبود کرد.
 
قفل بودن وسایل شرکت اپل به این معنی است که کارهایی که اپل به شما اجازه داده است را می توان انجام دهید. برای مثال نمی توانید برنامه ایمیل یا مرورگر اینترنت پیش فرض را تغییر دهید. شما حتی نمی توانید برنامه هایی که غیر از اپ استور باشند را نصب کنید یا بسیاری از کارهایی که از نظر اپل غیر قانونی هستند.حال در این گزارش به شما آموزش می دهیم چطور می توانید با جیلبریک کردن  می توانید قدرت اپل را در دستان خود بگیرید.

آموزش جیلیبریک کردن دستگاه آیفون یا ایپد :
قبل از این کار شما باید حتما از دستگاه خودتان نسخه پشتیبان دریافت کنید. با فرض این که جیلبریک کردن در وسیله ی شما سازگار است ، احتیاج دارید تا ابزار جیلبریک را داشته باشید . اولین برنامه evasi0n می باشد ، روند کار به این صورت است که برنامه را در مک یا کامپیوتر ویندوزی نصب کنید و وسیله اپل خود را به آن متصل کنید و سپس برنامه را باز کنید. بدون هیچ گونه مشکلی این کار را انجام می دهد.


 باشگاه خبرنگاران  نوشت: برنامه ی دیگر Cydia است که باید آن را در گوشی خود نصب کنید که اپل این برنامه را حتی در اپ استور خود قرار نداده است چون غیر قانونی می باشد. برای مثال برنامه هایی برای تغییر تم و اضافه کردن ویجت ها پیدا می کنید. برای این که بخواهید مرورگر پیشفرض را عوض کنید باید برنامه ی Browser Chooser را از Cydia نصب کنید.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :