موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/71578 :کد

0

عوارض شهرداری‌ها صرف چه می‌شود

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -عوارض شهرداری‌ها صرف چه می‌شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های عوارض شهرداری برای معابر شهری و بزرگ‌راه‌ها هزینه نمی‌شود.

 

 

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های عوارض شهرداری برای معابر شهری و بزرگ‌راه‌ها هزینه نمی‌شود.
به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، فرج‌الله عارفی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو بااظهار داشت: اگر عوارض شهرداری برای رسیدگی به وضعیت مطلوب معابر شهری و بزرگراه‌ها هزینه می‌شود پس چرا معابر هنوز مناسب‌سازی نشده‌اند.
 
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اخذ عوارضی، عمدتا باید صرف هزینه‌های نگهداری معابر شهری و بزرگراه‌های مسیر شود اما چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی اقدامات موثری برای مناسب‌سازی راه‌ها انجام نشده است.
 
عارفی ادامه داد: اخذ عوارضی از شهروندان در سراسر دنیا رواج دارد اما به همان نسبت، شهروندان نیز بر اساس هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند انتظار مسیرهای هموار و بدون چاله‌ها را داشته تا امنیت رانندگی را حس کنند.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی باید به عنوان ناظر، بر چگونگی صرف هزینه‌های اخذ شده نظارت کند و خواستار پاسخ‌گویی منطقی از سوی دستگاه‌های اجرایی شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :