موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/71585 :کد

0

آیت‌الله تسخیری: ایستادگی در مقابل باطل هویت علمای اسلام است

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -آیت‌الله تسخیری: ایستادگی در مقابل باطل هویت علمای اسلام است

رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: اکنون راه حق در مقاومت تجلی یافته است.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: اکنون راه حق در مقاومت تجلی یافته است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آیت الله "محمد علی تسخیری" رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب طی سخنانی در اجلاس اتحادیه جهانی مقاومت که در بیروت در حال برگزاری است، اظهار داشت: اولین پیام این اجلاس این است که علمای جهان اسلام از مقاومت و راه مقاومت حمایت پشتیبانی می کنند و این پیام چنان واضح و مشخص است که نیاز به اثبات ندارد.


وی با بیان اینکه ایستادگی در مقابل باطل هویت علمای اسلام است، اظهار داشت: اکنون راه حق در مقاومت تجلی یافته است و راه باطل با استکبار جهانی، صهیونیسم جهانی و مزدوران آن در منطقه نشان داده شده است.


رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب تأکید کرد: همانطور که خداوند متعال وعده داده است، این درگیری های میان حق و باطل در نهایت به پیروزی حق منجر خواهد شد.


آیت الله تسخیری افزود: پیام دوم من برای دشمنان مقاومت است. دشمنان مقاومت امروز از ابزار های زیادی برای مقابله با مقاومت بهره می گیرند اما به انها می گوییم هر چند شما از توانایی نظامی و امکانات رسانه ای وسیعی برخوردارید اما با همه ابن امکانات به پیروزی نخواهید رسید زیرا نیروی شیطان اگر جمع شوند به جای اینکه قوی تر شوند روز به روز ضعیف تر می شوند و مقاومت پیروز خواهد شد.


وی در ادامه اظهار داشت: پیام سوم من برای رزمندگان اسلام است ما به آنها می گوییم راه خود را ادامه دهید و شما پیروز خواهید شد اگر همه جهان هم دست از حمایت شما بردارند باز هم شما پیروز خواهید شد زیرا راه شما راه صحیح است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :