موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/71685 :کد

0

ابراز خرسندی آلگری از تمدید قرارداد با بانوی پیر

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۲
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -ابراز خرسندی آلگری از تمدید قرارداد با بانوی پیر

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از تمدید شدن قراردادش با بانوی پیر برای یک فصل دیگر ابراز خرسندی کرد و آن را مایه افتخار دانست.سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از تمدید شدن قراردادش با بانوی پیر برای یک فصل دیگر ابراز خرسندی کرد و آن را مایه افتخار دانست.


به گزارش تحلیل ایران، اتفاقی که از چند هفته پیش قطعی به‌نظر می‌رسید، سرانجام رخ داد و ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس قراردادش با این تیم را تا پایان ماه ژوئن سال 2018 تمدید کرد. طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی، باشگاه یوونتوس در قرارداد جدیدی که با آلگری منعقد کرده، حقوق او را به پنج میلیون یورو در سال به اضافه پاداش و مزایای دیگر افزایش داده است.


سرمربی پیشین تیم‌های میلان، کالیاری، ساسولو، گروستو، اسپال و آلیانسه که به‌همراه بانوی پیر به جز دو اسکودتو و یک قهرمانی در کوپا ایتالیا، یک بار قهرمانی در سوپرجام نیز کسب کرده است، در واکنش به تمدید شدن قراردادش به سایت باشگاه گفت: این مطلقاً مقصد ما نیست بلکه یک نقطه شروع است. پنج اسکودتوی متوالی در تاریخ باشگاه یوونتوس باقی خواهد ماند، اما پس از فینال جام حذفی ایتالیا، ما دوباره کار و تلاش‌مان را برای کسب موفقیت‌های بعدی در فصل آینده آغاز می‌کنیم.


آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا تحویل گرفتن سکان هدایت یک تیم در اواسط اردوی آماده‌سازی‌اش با یک مربی دیگر سخت‌تر است یا حفظ انگیزه در میان بازیکنان تیمی که همه چیز را برده‌اند، تأکید کرد: سرمربیگری در یوونتوس چالشی بزرگ و یک مسئولیت سخت است، چون اینجا شما همیشه باید برای کسب پیروزی تلاش کنید. اینکه دو سال پیش در اواسط تابستان هدایت یووه را برعهده گرفتم، مهم و هیجان‌انگیز بود، اما تابستان امسال که کارمان را برای اهداف بعدی آغاز می‌کنیم، اوضاع هیجان‌انگیز‌تر هم می‌شود. بازیکنان ما فلسفه کاری یوونتوس را درک کرده‌اند و آن سختکوشی برای کسب بهترین نتایج ممکن است.


سرمربی بانوی پیر در پاسخ به این سؤال که یوونتوس تحت‌هدایت او در چه حوزه‌‌هایی می‌تواند پیشرفت داشته باشد، عنوان کرد: تیم باید شیوه بازیسازی‌اش را در کارهای انفرادی بازیکنان ارتقا دهد، اما مهمتر از آن داشتن انگیزه‌ای بالا و حتی فراتر از انتظارات است. ما باید روی این موضوع کار کنیم و اعتمادبه‌نفس داشته باشیم، چون این یوونتوس از کیفیت بسیار زیادی برخوردار است.


آلگری در صورتی که تا پایان قرارداد جدیدش در یوونتوس بماند، جزو معدود مربیانی خواهد شد که توانسته‌اند چهار فصل در کنار بانوی پیر دوام بیاورند.


او با اشاره به این موضوع گفت: این موضوع انگیزه‌بخش است، چون کم هستند تعداد کسانی که می‌توانند فرصت مربیگری در یوونتوس را به‌دست آورند. من به اینکه در یوونتوس سرمربی هستم، احساس افتخار می‌کنم، چون هر سال ما چالش‌ها و اهداف جدیدی دارم. یوونتوس در ایتالیا همیشه تیمی جنگجو و پیروز است، اما در لیگ قهرمانان اروپا هم ما باید نتایج خوبی کسب کنیم. منظورم این است که ما باید از پس هر حریفی برآییم. لیگ قهرمانان تورنمنتی است که اگر یک توپ داخل دروازه‌تان برود یا نرود، ممکن است در مرحله یک هشتم نهایی به خانه برگردید. من همیشه گفته‌ام که بازیکنان و مربیان می‌روند و این تاریخ یوونتوس است که باقی می‌ماند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :