موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/71708 :کد

0

تلاش میان ارکان فوتبال، موفقیت این رشته ورزشی را تضمین میکند

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۹
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -تلاش میان ارکان فوتبال، موفقیت این رشته ورزشی را تضمین میکند

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست هیات رئیسه گفت: با تلاش و همدلی می توانیم در مسیر موفق فوتبال قرار بگیریم.رئیس فدراسیون فوتبال در نشست هیات رئیسه گفت: با تلاش و همدلی می توانیم در مسیر موفق فوتبال قرار بگیریم.


به گزارش تحلیل ایران، نخستین جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پس از انتخابات ریاست این فدراسیون با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، علیرضا اسدی، الهه عرب عامری، فریدون اصفهانیان، حیدر بهاروند، هدایت ممبینی، کاظم طالقانی و محمود شیعی عصر امروز 18 اردیبهشت ماه برگزار شد.


مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از اعضای هیات رئیسه پیشین فدراسیون گفت: هشت سال در فدراسیون و سازمان لیگ هیات رئیسه داشته ایم و همیشه با همفکری و مشورت فعالیتهای خود را انجام داده ایم.


وی در ادامه بیان کرد: با همفکری کارهای خود را انجام داده که در فوتبال به جز این روش هم نمی توان کار کرد. مهمترین موضوع این است که رای مجمع با اجماع به دست آمده و هر فردی از اعضای مجمع و فوتبال کشور می توانست در پست های مختلف حضور یابد و در یک فضای سالم به رقابت بپردازد. اما به هر جهت تعداد مشخصی در پست های انتخابی حضور یافتند و تلاش خود را برای حضور در بخش های مختلف هیات رئیسه فدراسیون انجام دادند.


وی در ادامه افزود: تلاش و همدلی و رفاقت میان ارکان فوتبال می تواند موفقیت این رشته ورزشی را تضمین کند تا بتوانیم در مسیر خود قرار گرفته و فوتبال کشور را هدایت کنیم. امیدوارم با تلاش این هیات رئیسه و همکاری خوب و  نزدیک همه اعضا بتوانیم فوتبال را به سر منزل مقصود برسانیم.


همچنین در ابتدای این نشست علی کفاشیان، ضمن تبریک به اعضای مجمع فدر اسیون، با قاطعیت به اعضای هیات رئیسه را انتخاب کرد، گفت: مهدی تاج با رای قاطع 50 عضو مجمع به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد که این امر نشان از همدلی و تفاهم خوب اعضای مجمع می دهد. 


وی ضمن تشکر از اعضای پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: پس از انتخابات جدید، هیچ احساسی از تغییراتی که به وجود آمده ندارم و همانند یک خانواده در حال فعالیت هستیم. همه هدف ما این است که فوتبال را در مسیر مناسبی قرار دهیم و به نظر من ارای تاج، رای به فوتبال است. 


نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ادامه داد: همواره طی هشت سال گذشته مهدی تاج با اعتقاد به کار گروهی و با مشورت، فعالیتهای مربوطه را انجام داده و قطعا در ادامه راه نیز این روند ادامه خواهد داشت. آروزی موفیت برای فوتبال کشور این هیات رئیسه را دارم.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :