موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بهداشت و درمان

a/71772 :کد

0

هر دریافت اضافه ای غیر از صورتحساب بیمارستان تخلف است

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۶:۵۶
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -هر دریافت اضافه ای غیر از صورتحساب بیمارستان تخلف است

«ایرج حریرچی» سخنگوی وزارت بهداشت در مورد رسیدگی به پرونده های زیرمیزی اعلام كرد: هرگونه دریافتی خارج از صورتحساب در تمام بیمارستان های كشور تحت هر عنوان، تخلف است .

 

 

 

«ایرج حریرچی» سخنگوی وزارت بهداشت در مورد رسیدگی به پرونده های زیرمیزی اعلام كرد: هرگونه دریافتی خارج از صورتحساب در تمام بیمارستان های كشور تحت هر عنوان، تخلف است و مردم به جز صندوق و صورتحسابی كه بیمارستان صادر می كند هیچ پرداخت اضافه ای را برای درمان نداشته باشند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، قائم مقام وزارت بهداشت در این مورد خاطرنشان كرد: البته آمارها نشان می دهد كه بعد از اجرای طرح تحول سلامت دریافت های غیر متعارف كاهش چشمگیر داشته است.


ایرنا به نقل از وبدا نوشت: وی با اشاره به پیگیری پرونده های بیماران توسط وزارت بهداشت گفت: ما با یك روش علمی، از سوی نهادی خارج از وزارت بهداشت، بعد از گذشت یك هفته الی یك ماه از ترخیص بیمار، به طور سیستماتیك با بیماران و خانواده های آنان تماس گرفته و این موارد را پیگیری می كنیم.


حریرچی در پایان افزود: بیماران و خانواده آنها نیز اگر با موارد درخواست دریافت مبلغ بیش از موارد قید شده در صورتحساب مواجه شدند، می توانند مورد تخلف را به سامانه تلفنی 1690 اطلاع دهند تا برخورد قانونی با این موضوع صورت گیرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :