موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/71803 :کد

0

اولویت های فدراسیون فوتبال اعلام شد

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -اولویت های فدراسیون فوتبال اعلام شد

رئیس جدید فدراسیون فوتبال که روز شنبه بر کرسی ریاست نشست اولویت هایش برای این فدراسیون را اعلام کرد.

 

رئیس جدید فدراسیون فوتبال که روز شنبه بر کرسی ریاست نشست اولویت هایش برای این فدراسیون را اعلام کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی تاج که در انتخابات روز شنبه فدراسیون فوتبال با کسب ۵۰ رای به عنوان جانشین علی کفاشیان انتخاب شد در مورد شرایطی که بر فوتبال حاکم است و شناختی که خودش دارد گفت: با فضای فوتبال و فدراسیون به خاطر همکاری هشت ساله ای که با هم داشتیم کاملا آشنا هستم. روز گذشته ما هفدهمین را در کنار هم داشتیم و براساس همین شناخت نیز پیش‌بینی می‌شد که دوستان محبت داشته باشند و رأی بدهند. امیدوارم بتوانیم گام‌های مؤثری برداریم.

مهر نوشت: رئیس جدید فدراسیون فوتبال با بیان اینکه از روز شنبه کارش را در فدراسیون آغاز کرده است گفت: من با مسائل فدراسیون فوتبال بیگانه نیستم و شناخت خوبی از زوایای این رشته دارم و امیدوارم بتوانیم مثمرثمر باشیم.مهدی تاج که با رادیو ورزش گفتگو می کرد در مورد برنامه ها و اولویت هایش برای فدراسیون فوتبال گفت: ما دو اولویت داریم: اولویت اول اقتصادی کردن و در واقع راه‌اندازی سازمان اقتصادی فوتبال است. باید در این زمینه تلاش کنیم چرا که به فوتبال کمک شود، فوتبال هم کمک‌دِه خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اولویت دومش گفت: اولویت بعدی هم تیم ملی فوتبال است که در آستانه بازی‌های انتخابی جام جهانی است.رقیبان و حریفان تیم ملی در حال کار کردن هستند و ما هم باید تلاش کنیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :