موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/71844 :کد

0

تدوین چارچوب فراکسیون اصولگرایان مجلس دهم

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -تدوین چارچوب فراکسیون اصولگرایان مجلس دهم

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم با بیان اینکه فراکسیون حزب نیست که اساسنامه داشته باشد از تدوین چارچوب فراکسیون اصولگرایان در مجلس دهم خبر داد.

 

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم با بیان اینکه فراکسیون حزب نیست که اساسنامه داشته باشد از تدوین چارچوب فراکسیون اصولگرایان در مجلس دهم خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید حسین نقوی حسینی منتخب مردم ورامین و پیشوا در مجلس دهم در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تدوین اساسنامه فراکسیون اصولگرایان در مجلس آتی، گفت: معمولا برای فعالیت فراکسیونی در مجلس چارچوبی تعیین می‌شود که نمی‌توان نام آن را اساسنامه گذاشت.

وی با بیان اینکه فراکسیون حزب نیست که برای آن اساسنامه تدوین کرد، ادامه داد: فراکسیون یک NGO متشکل از نمایندگان هم‌فکر است که  برای آن  یک چارچوب مشخص کاری تدوین می‌شود.منتخب مردم ورامین در مجلس دهم با تاکید براینکه فراکسیون اصولگرایان در مجلس آینده چارچوبی را در جهت اهداف و برنامه‌های خود تهیه خواهد کرد، افزود: پس از عضوگیری در فراکسیون، شورای مرکزی که با رای نمایندگان انتخاب می‌شود مبادرت به تدوین چارچوبی مشخص برای فراکسیون می‌کنند که در نهایت این چارچوب در مجمع‌ عمومی فراکسیون به تصویب می‌رسد.

نقوی حسینی با اشاره به نشست روز گذشته منتخبان اصول‌گرایی مجلس دهم و بحث‌های مطرح‌ شده درباره ریاست مجلس آینده ، تصریح کرد: در جلسه روز گذشته درباره ریاست مجلس و ریاست فراکسیون اصول‌گرایان بحثی به میان نیامد.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :