موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/72022 :کد

0

تقاص سختی از تکفیری‌ ها گرفته خواهد شد

  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۷
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -تقاص سختی از تکفیری‌ ها گرفته خواهد شد

دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام در یادداشتی، یاد رزمندگان مازندرانی و شهادت جمعی از مدافعان حرم اهل بیت(ع) در سوریه را، گرامی داشت.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام در یادداشتی، یاد رزمندگان مازندرانی و شهادت جمعی از مدافعان حرم اهل بیت(ع) در سوریه را، گرامی داشت.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن یادآوری حماسه رزمندگان مازندرانی در عبور از اروند در روزهای دفاع مقدس، طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که هر جنگ فراز و نشیب و پیروزی و شکستی دارد.وی گفت که به‌زودی تقاص سختی از تکفیری‌ها گرفته خواهد شد.

ایسنا نوشت: متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

چند ماه پیش "خان طومان" در جنوب حلب آزاد شد ولی چند روز گذشته تکفیری‌ها با سوءاستفاده از آتش‌بس در حالی‌که نه هواپیماها و نه توپخانه ارتش سوریه فعال بود، غافلگیرانه به نیروهای سوری و مستشاران ایرانی حمله کردند و آن منطقه را گرفتند. از نیروهای ارتش عربستان و ترکیه در پشتیبانی آتش برای تکفیری‌ها استفاده‌ شده است، در این نبرد مازندرانی‌های قهرمان با همان روحیه عبور از اروندرود، جنگیدند و تلفات سنگینی به تکفیری‌ها وارد کردند، البته در هر جنگی فراز و نشیب پیروزی و شکست وجود دارد. اجر این شهدای مخلص نزد خداوند متعال محفوظ است. به شما وعده می‌دهم که از تکفیری‌ها، این عمله‌های صهیونیسم، تقاص سختی گرفته خواهد شد. بی‌تردید نتیجه نهایی به عون الهی پیروزی مقاومت، دولت و ملت سوریه و ایران اسلامی است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :