موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/72023 :کد

0

۶ مورد نقض آتش‌ بس در سوریه

  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۶:۲۳
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -۶ مورد نقض آتش‌ بس در سوریه

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از مرکز آشتی و مصالحه وزارت دفاع روسیه گزارش داد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد نقض آتش بس در سوریه ثبت شده است.



خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از مرکز آشتی و مصالحه وزارت دفاع روسیه گزارش داد که طی 24 ساعت گذشته 6 مورد نقض آتش بس در سوریه ثبت شده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از مرکز آشتی و مصالحه روسیه گزارش داد که طی 24 ساعت گذشته 6 مورد نقض آتش بس در دمشق و حلب سوریه ثبت شده است.بولتن وزارت دفاع روسیه در گزارشی که یک شنبه شب منتشر شد آورده است که در 24 ساعت گذشته در دمشق و استان حلب 6 مورد نقض آتش بس رخ داده است.

فارس نوشت: این بولتن می گوید که تقریبا در همه استانهای سوریه نقض آتش بس ثبت شده است که بیشترین آن 4 مورد در استان دمشق و 2 مورد نیز در استان حلب بوده است.براساس این گزارش، گروه جبهه النصره همچنان به بمبارن خود در حلب ادامه می دهد. فرودگاه النیرب، شهرک شیخ مقصود و عامریه از مناطقی بودند که زیر حملات توپخانه ای این گروه تروریستی قرار دارند. آتش بس شکننده در سراسر سوریه، بدون مشارکت گروه‌های تروریستی داعش و جبهه النصره (شاخه گروه القاعده در سوریه)، از 8 اسفند 1394 با میانجیگری روسیه و امریکا برقرار شد.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :