موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/72144 :کد

0

پوتین خواستار تشکیل سیستم امنیتی غیر متعهد شد

  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۹
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -پوتین خواستار تشکیل سیستم امنیتی غیر متعهد شد

رئیس جمهوری روسیه در سخنرانی روز ملی پیروزی در این کشور، خواستار تشکیل یک سیستم امنیتی بین المللی غیر متعهد در جهت مبارزه با تروریسم شد.

رئیس جمهوری روسیه در سخنرانی روز ملی پیروزی در این کشور، خواستار تشکیل یک سیستم امنیتی بین المللی غیر متعهد در جهت مبارزه با تروریسم شد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از راشا تودی، رئیس جمهوری روسیه ضمن دعوت همگان در جهان به آموختن درس های جنگ جهانی دوم، خواستار تشکیل یک سیستم امنیتی غیر متعهد بین المللی در جهت مواجهه با تروریسم جهانی شد.

 

«ولادیمیر پوتین» که در مراسم روز ملی پیروزی شوروی سابق بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم سخن می گفت، اظهار کرد: امروز شهروندان ما با خطر وحشیگری و خشونت مواجه هستند. تروریسم تبدیل به یک خطر جهانی شده است. ما باید این اهریمن را شکست دهیم و روسیه برای همکاری با نیروهای تمامی کشورها و تشکیل یک سیستم مدرن امنیتی بین المللی غیر متعهد اعلام آمادگی می کند.

 

رهبر روسیه افزود: جنگ جهانی دوم، درس هایی از غیرقابل قبول بودن استانداردهای دوگانه و کوته بینی آنهایی که به دنبال پرورش نقشه های جنایی در ذهن خود هستند را به ما داد.

 

وی همچنین در مورد صلح گفت: درس های تاریخ به ما نشان داد که صلح به خودی خود به وجود نمی آید و شما باید همیشه گوش به زنگ باشید.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :