موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/72236 :کد

0

کری خوانی توپالیدیس برای پرسپولیس

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -کری خوانی توپالیدیس برای پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: سپاهان تیم بزرگی است و نیازی به تبانی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: سپاهان تیم بزرگی است و نیازی به تبانی ندارد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، یوانیس توپالیدیس در گفت‌وگو با میزان، در مورد پیروزی راه‌آهن مقابل سپاهان اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی سختی با سپاهان داریم اما به خوبی آنها را آنالیز کرده بودیم. خیلی خوب بازی را در اختیار داشتیم و در نیمه دوم هم با آمدن فاطمی به زمین و روی یک سانتر گل برتری را به ثمر رساندیم. البته در این بین نباید از درخشش فروزان هم چشم‌پوشی کنیم.

وی در مورد اینکه بعضی‌ها ادعا کرده‌اند دیدار راه‌آهن و سپاهان تبانی بوده، عنوان کرد: من این صحبت‌ها را نادیده می‌گیرم و چیزهایی را که شنیدم مثل جوک بود. سپاهان تیم بزرگی است و نیازی به این کارها ندارد. ما تاکتیکی سپاهان را بردیم. تأکید می‌کنم اگر این صحبت‌ها ادامه داشته باشد با نشر دهندگان آن به صورت قانونی برخورد می‌کنیم.سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در خصوص دیدار روز جمعه با پرسپولیس که برای هر دو تیم بسیار حساس است گفت: ما در این بازی فقط و فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم.

توپالیدیس در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها منتظر هستند تیم‌شان راه‌آهن را گلباران کند، تصریح کرد: چرا این حرف را می‌زنند، ما شانس اول برای بقا در لیگ هستیم و حتی فکر مساوی با پرسپولیس هم نیستیم چون می‌خواهیم این تیم را شکست بدهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :