موضوعات ‌مرتبط: ورزشی وزنه برداری

a/72316 :کد

0

بهداد سلیمی به المپیک وزنه‌برداری ۲۰۱۶ برزیل می‌رسد

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -بهداد سلیمی به المپیک وزنه‌برداری ۲۰۱۶ برزیل می‌رسد

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: به احتمال قوی بهداد سلیمی وزنه‌بردار سنگین‌وزن تیم ملی در المپیک وزنه‌برداری ۲۰۱۶ ریو حضور خواهد یافت.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: به احتمال قوی بهداد سلیمی وزنه‌بردار سنگین‌وزن تیم ملی در المپیک وزنه‌برداری ۲۰۱۶ ریو حضور خواهد یافت.

 

به گزارش تحلیل ایران سجاد انوشیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مسابقات جام فجر انتخابی المپیک 2016 برزیل با حضور 19 کشور 10 تا 13 خرداد در تهران برگزار می‌شود و تمام تمهیدات لازم برای حضور قدرتمند تیم ملی وزنه برداری در این مسابقات انجام شده است.

 

وی با اشاره به اینکه تیم ملی وزنه برداری بعد از اردوی اردبیل در اردوی شمال کشور حضور خواهد یافت، افزود: بعد از این اردو تیم ملی برای شرکت در مسابقات جام فجر حضور می‌یابد که امیدواریم تیم ملی در این مسابقات به مرز آمادگی کامل برای شرکت در مسابقات المپیک 2016 دست یابد.

 

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بیان کرد: من به کسب مدال طلا در المیپک 2016 قول نمی‌دهم ولی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که بتوانیم افتخارات وزنه بردای ایران را دوباره در سطح بین المللی اجرا کنیم.

 

انوشیروانی اظهار کرد: بهداد سلیمی یکی از وزنه برداران مطرح دنیا است و هم‌اکنون این وزنه‌بردار تمرینات بسیار سختی را پشت سر گذاشته و انتظار می‌رود که بهداد سلیمی در المپیک 2016 حضور یابد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :