موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/72354 :کد

0

نیروهای«محمود عباس»در مناطق تحت کنترل اسرائیل عملیات می‌کنند

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۵
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -نیروهای«محمود عباس»در مناطق تحت کنترل اسرائیل عملیات می‌کنند

رژیم صهیوینستی اجازه داد تا نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان در مناطقی از اراضی اشغالی که تحت کنترل اسرائیل است عملیات کنند.

رژیم صهیوینستی اجازه داد تا نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان در مناطقی از اراضی اشغالی که تحت کنترل اسرائیل است عملیات کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، منابع فلسطینی اعلام کردند که نیروهای پلیس تشکیلات خودگردان فلسطین در همکاری با پلیس رژیم صهیونیستی عملیات خود را در روستاها و شهرک‌های اطراف شهر قدس افزایش دادند.

 

به نوشته پایگاه خبری «تایمز اسرائیل» این منابع اعلام کردند که افزایش فعالیت‌های نیروهای امنیتی تشکیلات در مناطق «آ» و «ب» کرانه باختری که بصورت رسمی تحت کنترل شهروندی تشکیلات خودگردان هستند، انجام شده است.

 

این نیروها ضمن مبارزه با تخلفات و جرم‌ها در این مناطق، از اجرای عملیات گروه‌های مقاومت نیز جلوگیری می‌کنند.

 

این مقامات همچنین از اجازه رژیم صهیونیستی برای انجام عملیات نیروهای تشکیلات خودگردان در مناطق شمالی شهر قدس که تحت کنترل کامل امنیتی اسرائیل هستند، خبر دادند.

 

ارزیابی‌های سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی (شاباک) نشان می‌دهد که نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان بودند که نقش بزرگی را در متوقف کردن موج جدید انتفاضه در اراضی اشغالی داشتند و همکاری آنها با ارتش صهیونیستی گسترده بوده است.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :