موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/72392 :کد

0

حملات خمپاره‌ای تروریست‌ها به مردم محاصره شده الفوعه و کفریا

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۴
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -حملات خمپاره‌ای تروریست‌ها به مردم محاصره شده الفوعه و کفریا

تروریست‌های «احرار الشام» با ۵۰ خمپاره مردم در محاصره شهرک‌های شیعه‌نشین «الفوعه» و «کفریا» را هدف قرار دادند.تروریست‌های «احرار الشام» با ۵۰ خمپاره مردم در محاصره شهرک‌های شیعه‌نشین «الفوعه» و «کفریا» را هدف قرار دادند.


به گزارش تحلیل ایران، بعد از حملات مستمر خمپاره‌ای و موشکی تروریست‌ها در اطراف دو شهرک محاصره شده الفوعه و کفریا در طی چند وقت گذشته برغم آتش بس، صبح امروز جنگنده‌های روسیه عملیات وسیعی را علیه مقر تروریست‌های «احرارالشام» در شهرک «بنش» واقع در جنوب الفوعه انجام دادند که در نتیجه این حملات تلفات تروریست‌ها در شهرک «بنش» به 37 تن رسیده که از جمله کشته شدگان «عبدالغفار حرب» مسئول نظامی گروه احرارالشام است.


از دقایقی قبل تروریست‌های «احرار الشام» در تلافی حملات جنگنده‌های روسیه، از سه محور «معره مصرین»، «الصواغیه» و «بنش» حملات موشکی از نوع فیل را علیه اهالی دو شهرک الفوعه و کفریا آغاز کرد‌ه‌اند.


این حملات کماکان ادامه دارد و تا زمان تنظیم این گزارش، 50 خمپاره به دو شهرک «الفوعه» و «کفریا» شلیک شده است.


نکته قابل توجه در این حملات این است که تروریست‌ها، عامدانه در حال هدف قرار دادن مناطق مسکونی هستند و تاکنون خمپاره‌ای به سمت مقر نیروهای دفاع مردمی الفوعه و کفریا شلیک نشده است.


از سوی دیگر برخی از عناصر نیروهای تروریستی سوار بر خودرو با مسلسل دوشکا به سمت شهر الفوعه در حال شلیک هستند.


در همین حال در طی دو سه روز گذشته بر اثر حملات خمپاره‌ای و تک تیراندازان تروریست‌ها در اطراف منطقه تعدادی از کودکان و زنان به شهادت رسیدند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :